Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Новини та оголошення

01.03.2018 року

Протягом березня-травня 2018 року заплановано провести весняну акцію з благоустрою та озеленення на території Козятинського району.

 

 

П Л А Н   З А Х О Д І В

план заходів з організації та проведення весняної акції

із благоустрою та озеленення у 2018 році

 

1. Забезпечити:

1) організацію виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення і приведення у належний санітарний стан території населених пунктів, прибудинкових територій, а також здійснити  заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових відходів, прибирання та приведення в належний санітарний стан кладовищ.

Виконкоми сільських, селищних рад, підприємства, установи, організації, , структурні підрозділи райдержадміністрації.

Березень – квітень 2018 року;

 

2) проведення заходів із благоустрою парків, скверів, алей, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

Виконкоми сільських, селищних рад.

Березень – квітень 2018 року;

 

3) упорядкування доріг, вулиць та тротуарів, в’їзних знаків населених пунктів.

Філія «Козятинський райавтодор»,

Калинівська ДЕД, виконкоми сільських, селищних рад.

Березень – квітень 2018 року;

 

4) проведення заходів із санітарної очистки територій пам’яток культурної спадщини. Особливу увагу приділити санітарному очищенню території меморіальних комплексів, місць масових поховань померлих та загиблих військовослужбовців, які загинули у війнах, під час проведення антитерористичної операції та захисту територіальної цілісності держави, визначних місць, пов’язаних з важливими історичними подіями, з життям та діяльністю відомих осіб, пам’яток археології, історії та монументального мистецтва.

Виконкоми сільських, селищних рад,

відділ культури і туризму райдержадміністрації.

Березень – квітень 2018 року;

 

5) проведення заходів з відновлення лісових насаджень та їх збереження, запровадження систематичного прибирання зон лісових масивів.

ДП “ Козятинський райагроліс” Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Віноблагроліс",

Козятинське лісництво ДП “Хмільницьке лісове господарство”,

виконкоми сільських, селищних рад.

Березень – квітень 2018 року;

 

6) здійснення заходів щодо приведення у належний санітарний стан прилеглих територій підпорядкованих бюджетних установ.

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, КУ «Козятинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської районної ради», КП «Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради», виконкоми сільських, селищних рад.

Березень – квітень 2018 року;

 

7) організацію виконання заходів з приведення до належного санітарного стану смуг відведення автомобільних доріг з додержанням вимог охорони праці та безпеки руху, а також ліквідації чагарникової порослі на узбіччях і в смугах відведення доріг.

Філія «Козятинський райавтодор»,

Калинівська ДЕД, виконкоми сільських, селищних рад.

Березень – квітень 2018 року;

 

8) визначення, за погодженням із Службою автомобільних доріг у Вінницькій області, ділянок для збору видаленої із смуг відведення порослі в межах 5-кілометрової зони проведення робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг.

Філія «Козятинський райавтодор»,

Калинівська ДЕД.

Лютий – березень 2018 року.

 

2. Рекомендувати:

1) сільськогосподарським підприємствам, землі яких межують з придорожніми лісосмугами, здійснювати заходи щодо їх очищення.

Виконкоми сільських, селищних рад, управління регіонального розвитку райдержадміністрації, підприємства, установи, організації.

Березень-квітень 2018 року.

 

2) керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності, привести території, прилеглі до адміністративних будівель в належний естетичний та санітарний стан.

Виконкоми сільських, селищних рад, підприємства, установи, організації.

Березень-квітень 2018 року.

 

3. Залучити, у межах наданих повноважень, до участі у заходах з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів працівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, представників громадських організацій, політичних партій, учнівську, студентську молодь та небайдужу громадськість.

Виконкоми сільських, селищних рад, підприємства, установи, організації, відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, КУ «Козятинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської районної ради».

Березень-квітень 2018 року.

 

4. Прийняти участь в комісійному обстеженні дотримання вимог природоохоронного законодавства та санітарного стану території населених пунктів, у тому числі зон санітарної охорони джерел централізованого та децентралізованого водопостачання, організованих сміттєзвалищ, кладовищ, рекреаційних зон. У разі виявлення порушень вимог природоохоронного законодавства вживати заходів до порушників, відповідно до вимог чинного законодавства про що інформувати органи місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Козятинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби, управління регіонального розвитку райдержадміністрації, сектор житлово-комунального господарства та інфраструктури, виконкоми сільських, селищних рад.

Березень-квітень 2018 року.

 

5. Залучати осіб, зареєстрованих як безробітні, до проведення робіт з благоустрою та впорядкування територій, в тому числі смуг відведення автомобільних доріг.

Козятинський міськрайонний центр зайнятості, виконкоми сільських, селищних рад.

Березень-квітень 2018 року.

 

6. Сприяти залученню учнівської молоді та педагогічних колективів до участі у щорічній весняній акції з благоустрою «За чисте довкілля».

Відділ освіти райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищних рад.

Березень – квітень 2018 року;

 

7. Запровадження рубрик та тематичних сюжетів у засобах масової інформації про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів.

Провести роботу щодо популяризації проведення заходів шляхом проведення виставок, круглих столів та інших масових заходів за участю працівників культуро-освітніх закладів.

Відділ організаційної роботи апарату райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, редакція газети «Вісник Козятинщини», редакція районного радіомовленням «Промінь».

 

 

_________________________________________________