Розміри прожиткових мінімумів

Розміри  прожиткових  мінімумів

Управління соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації повідомляє, що з 01.07.2018року будуть проведені перерахунки соціальних допомог в зв’язку зі зміною прожиткових мінімумів, що передбачено на одну особу в розрахунку на один місяць.

Перерахунки будуть проведені згідно до Закону України « Про Державний бюджет України на 2018рік». Встановлено дані прожиткові мінімуми по категоріям осіб,а саме:

На  одну особу в розрахунку на місяць у розмірі  - 1777 грн (раніше 1700 грн);

А для основних соціальних груп населення:

На дітей віком до 6 років – 1559 грн (раніше 1492 грн);

На дітей віком від 6 до 18 років – 1944 грн (раніше 1860 грн);

На працездатних осіб - 1841 грн (раніше 1762 грн);

На осіб, які втратили працездатність – 1435 грн (раніше 1373 грн).

Головний спеціаліст

відділу виплат  соціальних допомог