До уваги абітурієнтів

24.06.2020

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж є державним навчальним закладом фахової передвищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр за спеціальностями «Облік та оподаткування», «Економіка» спеціалізація «Економічна кібернетика», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальна робота» та «Психологія» на основі базової середньої освіти (9 кл.), повної загальної середньої освіти (11 кл.), диплому кваліфікованого робітника.

Навчальний заклад запрошує всіх бажаючих навчатись на денній, заочній та дистанційній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі.

Зараховані на навчання до коледжу (студенти з інвалідністю І-ІІІ груп та діти з інвалідністю до 18 років) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, цілодобова  медична допомога). Студентам коледжу пенсії виплачуються в повному обсязі. В коледжі встановлено міжповерховий підйомник, перехідна галерея з навчального корпусу до гуртожитку, створено безбар’єрне середовище, яке дає можливість навчатись особам з числа маломобільної групи населення.

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж знаходиться за адресою: вул. Годованця, 13, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, тел. (03849)3-26-51, (03849)3-26-51.