Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Нормативно–правові акти

Закон України "Про забезпечення організайно правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування" (завантажити)

Наказ Міністерства соціальної політики України від 20.01.2014  № 27 "Про Порядок ведення службами у справах дітей обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах" (завантажити)

Постанова КМУ від 7 липня 2010 р. N 564  «Про затвердження Положення про систему підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування» (завантажити)

Постанова КМУ від 26 квітня 2002 р. N 565  «Про затвердження Положення про систему підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування» (завантажити)

Постанова КМУ від 24 вересня 2008 р. N 866  «Про затвердження Положення про систему підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування» (завантажити)

Постанова КМУ від 8 жовтня 2008 р. N 905  «Про затвердження Положення про систему підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування» (завантажити)

 

Комплексна оборонно-правоохоронна програма Козятинського району на 2016-2020 роки «Безпечна Козятинщина – взаємна відповідальність  влади та громад»

Рішення Козятинської районної ради (завантажити)

Додаток до рішення (завантажити)