02/09/2019

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генеральних планів сіл Кордишівка, Королівка та Прушанка Кордишівської сільської ради Козятинського району Вінницької області

З метою громадського обговорення на офіційному сайті Козятинської районної державної адміністрації за адресою: https://kazatin-rda.gov.ua/strukturni-pidrozdily/sektor-mistobuduvannya-ta-arhitekturi/Mistobudivna-dokumentatsiia/Detalni-plany/ оприлюднені заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генеральних планів сіл Кордишівка, Королівка та Прушанка Кордишівської сільської ради Козятинського району Вінницької області.

Строк громадського обговорення заяви - 15 днів з дати даної публікації.

Відповідальна особа за організацію розгляду:сільський голова Кордишівської сільської ради Байда Іван Миколайович.

Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються у виконавчому комітеті Кордишівської сільської ради та на електронну адресу: kor.s.rada@ukr.net

20/09/2019

Повідомлення

ТОВ «КОЗЯТИНСЬКА СЕС»  повідомляє про початок  громадських слухань щодо врахування громадських інтересів  під час розроблення  детального плану території забудови земельної ділянки  для  розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування  будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (будівництво та обслуговування об’єктів  інфраструктури з виробництва електричної енергії сонячного випромінювання) із орієнтовною площею проектування 31.0га ,яка знаходиться за межами населеного пункту с.Козятин на території Козятинської сільської ради  Козятинського району Вінницької області.

Для врахування громадської думки всім зацікавленим  жителям  громади  подати  відповідні  пропозиції та  рекомендації  протягом   30  календарних  днів  з  дня    опублікування  повідомлення  за  адресою: 22109, Вінницька область,   Козятинський район,   с.Козятин,  пров.Заозерний,5, тел: +380 93 132 73 03, Kozyatynskay.ses@ukr.net