Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Новини та оголошення

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА ЗА СІЧЕНЬ-ГРУДЕНЬ 2017РОКУ

ЩОДО ОБЄКТІВ ПОГОСПОДАРСЬКОГО ОБЛІКУ В  ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ   КОЗЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ 

(завантажити)

 

 

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА ЗА СІЧЕНЬ-ГРУДЕНЬ 2017РОКУ

ЩОДО  ВИПЛАТИ ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ ЗА 2017РІК ЗА ОРЕНДОВАНІ МАЙНОВІ І ЗЕМЕЛЬНІ ПАЇ

(завантажити)

 

 

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА ЗА СІЧЕНЬ-ГРУДЕНЬ 2017РОКУ

ЩОДО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД КОЗЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЗА РАХУНОК ІНВЕСТИЦІЙ БЮДЖЕТІВ ВСІХ РІВНІВ

(завантажити)

 

 

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА ЗА СІЧЕНЬ-ГРУДЕНЬ 2017РОКУ

ЩОДО  СОЦІАЛЬНО – ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ТА НАДАННЯ СУБВЕНЦІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ КОЗЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЗА РАХУНОК МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ

(завантажити)

 

 

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА ЗА СІЧЕНЬ-ГРУДЕНЬ 2017 РОКУ 

ЩОДО ОСНОВНИХ СТРУКТУРНИХ ПОКАЗНИКІВ ДІЯЛЬНОСТІ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В КОЗЯТИНСЬКОМУ РАЙОНІ

(завантажити)

 

 

Інформація про актуальні закупівлі по Козятинському району станом на   28 лютого 2018 року     

 

Довідкова інформація про водні ресурси Козятинського району

(завантажити)

 

 

Інформація про актуальні закупівлі по Козятинському району станом на   11 жовтня 2017 року     

(завантажити)

 

Моніторинг виконання замовниками договорів на поставку товарів, послуг та виконання робіт* по Козятинському району за ІІ квартал 20107 року     

(завантажити)

 

Інформація про актуальні закупівлі по Козятинському району за ІІ квартал 2017 року

 

Інформація щодо проведених закупівель по Козятинському району за ІІ квартал 2017 року

(завантажити)

 

ВИМОГИ
до заявок, поданих на конкурс проектів розвитку
територіальних громад козятинського району

 

Проект Програми економічного і соціального розвитку Козятинського району на 2015 рік

 

ПОКАЗНИКИ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ
КОЗЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЗА 4 МІСЯЦІ 2014 РОКУ

Паспорт Козятинського району станом на 01.01.2014 р.

 

     Проект Стратегії розвитку Козятинського району на період до 2020 року

     
     Обговорення проекту Стратегії розвитку територіальних громад Козятинського району на період до 2020 року
                                                          
 

Про підсумки економічного і соціального розвитку Козятинського району за 9 місяців  2013 року та першочергові завдання з реалізації державної соціально-економічної політики  на наступні періоди

(виступ начальника управління економіки РДА Нановської Н.В.  на колегії райдержадміністрації 09.10.2013р)

За результатами 9 місяців2013 року зведений бюджет Козятинського району  виконано на 98,0% до затверджених показників прийнятих органами місцевого самоврядування (через недоотримання дотації та субвенцій з державного бюджету).

До загального фондубюджету району надійшло власних і закріплених доходів в сумі 18,8 млн. грн., що становить 106,4% до запланованого

Дохідну частини загального фонду зведеного бюджету району забезпечили  34 місцевих бюджети з 35.

Із 13 податків виконання забезпечено  по 9 податках, в т.ч.

- податок на доходи фізичних осіб – 103%,  плата за землю – 112% ,  збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності - 113% ,плата за користування надрами місцевого значення  - 209% до плану.

Доходи спеціального фондуза січень-вересень виконані на 94% до річного призначення;  з них виконання плану власних надходжень до спецфонду забезпечено на 201%.

Важливим доходним джерелом спеціального фонду місцевих бюджетів є єдиний податок, який складає 51,5% від загальних обсягів доходів. Виконання єдиного податку забезпечено на рівні  97 % річного плану.

Видаткова частина загального фонду зведеного бюджету за січень-вересень виконана на 95% і в сумарному виразі становить 127 млн.грн.          Видаткова частина недовиконана із-за не проходження платежів по державній казначейській службі.

Видатки на освіту склали 75,0 % від річних призначень, на охорону здоров’я – 74% , на культуру - 62% , соціальний захист населення - 73 %, органи місцевого самоврядування – 70%.

Для зміцнення матеріально-технічної бази  бюджетних установ  по спеціальному фонду було виділено на капітальні видатки  з бюджету розвитку  понад 2млн.грн.

З бюджетів сільських, селищних рад в розвиток житлово-комунального господарства використано на благоустрій населених пунктів та підтримку комунальних ідприємств 1,0 млн.грн.

 Повільними темпами здійснюються роботи по ремонту  сільських  доріг та доріг комунального значення, профінансовано  всього 29 % від суми річних асигнувань.

      Промисловість.

     В поточному  році відбулись зміни у складі основного кола промислових підприємств, які підлягають статистичному спостереженню  для визначення індексу промислового виробництва.

До основного кола включені :

     - ПрАТ «КСП «Агромаш» створене за участі російського капіталу. Здійснює діяльність з обробки природного каменю, та виготовлення виробів з граніту.  80% продукції поставляється в Росію, 20% -  реалізується на внутрішньому ринку,  темп росту обсягів промислового виробництва в січні – вересні  -  124,6%.

        - ТОВ «Жежелівський каолін» -  спеціалізується на видобутку каоліну.

        В 2013 році  відбулось  також  злиття ЗАТ «Глуховецький каоліновий завод» з ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство», ЗАТ припинило своє існування.

За 9 місяців поточного року  загальний обсяг виробництва промислової продукції становить  70 %   до попереднього року.

Реалізовано продукції на суму 163,0 млн.грн., що становить 80% до показника 2012  року. На одну особу реалізовано продукції на 4,0 тис.грн.

На зменшення обсягів виробництва та реалізації вплинули наступні чинники:

- складні погодні умови в січні-лютому зумовили зменшення обсягів видобутку каолінів та граніту;

-  на 24 дня пізніше порівняно з 2012 роком розпочато сезон цукроваріння Ю-Миколаївською АПК;

-  нижча порівняно з 2012 роком реалізаційна  ціна на цукор;

- зменшення попиту на  марки каоліну, що використовуються при виробництві паперу.

В 2013 році не використовуються потужності двох промислових підприємств ТОВ «Техпромсервіс ОЙЛ»  та  ТОВ « Мар’їнський Укрпромзбут» (Бродецький цукровий завод). Зазначені підприємства переведено в категорію економічно неактивних підприємств.

Сільське господарство

         Сільськогосподарськими підприємствами району за 9 місяців було вироблено 79,0 тис.тон  зернових та зернобобових культур у початковій оприбуткованій вазі, що становить  57% до відповідного періоду 2012 року. Урожайність становила 40,7 цн  з гектара , або менше минулорічної на 8,7 цн.

         Виробництво цукрових буряків в сільськогосподарських підприємствах  станом на 1 жовтня становило 88,0 тис.ц. , або  22% до минулорічного показника.

          В господарствах району за 9 місяців вироблено 1,6 тис.т  м’яса , що становить 99% до 2012 року;  9,1 тис.т молока, або 94%

         Чисельність поголів’я великої рогатої худоби в с/г підприємствах складає 11070 гол.,що менше до початку року на 1004 гол. , корів 2640 гол. За  9-ть місяців нарощено поголів’я корів на 37 гол. свиней - 4910 гол.

Інвестиційна діяльність

         Згідно первинних звітів підприємств району, що входять до кола звітуючи, сума капітальних інвестицій за 9 місяців становить 75,0 млн.грн.

        В      поточному році впроваджуються наступні інвестиційні проекти:  - ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство»  селище Глухівці - «Реконструкція та розширення цеху мокрого збагачення каоліну»

 За інформацією підприємства в поточному році   освоєно 9 млн. ЄВРО прямих іноземних інвестицій ;

Продовжується реалізація інвестиційних проектів в тваринницькій галузі. Із запланованих на 2013 рік 9,7 млн.грн. капіталовкладень освоєно 6,2 млн.грн., що становить 63%.

З метою залучення додаткових фінансових ресурсів для вирішення питань розвитку територіальних громад та покращення матеріальної бази об’єктів соціальної інфраструктури з суб’єктами господарювання району укладено 272 соціальні угоди на загальну суму 3,2 млн.грн. На ці цілі за звітний період спрямовано    1,9 млн.грн., що складає 60%, а саме: на освіту – 455 тис.грн.; медицину – 467 тис.грн.; культуру – 106 тис.грн.; благоустрій – 900 тис.грн.

         Козятинський район став учасником Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) та фінансується за рахунок гранту Уряду Німеччини через німецький банк розвитку.

         За результатами конкурсного відбору  по району затверджено  до впровадження 7  мікропроектів , загальна вартість яких складає  8615  тис. грн.

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій станом на 1 жовтня  2013 року склав 51,4 млн.дол.США. Темп зростання до початку року становить 100%.

Зовнішньоекономічна діяльністьсуб’єктів господарювання району характеризується наступними показниками: загальний обсяг експорту становить 12,0  млн.дол.США , темп росту  до відповідного періоду минулого року – 109  % ; імпорту – 3,5  млн. дол.. США , темп росту – 231 %.   Позитивне сальдо – 8,6 млн.дол. США.  Коефіцієнт покриття експортом імпорту –3,5

Зовнішньоторговельні операції здійснювались з 25 країнами світу, найважливішими    партнерами є Російська  федерація,  Білорусь, Німеччина, Австрія,  Індія, Ізраїль.

В структурі експорту   94%  займають мінеральні продукти; 4% - продукти рослинного походження; 2% - вироби з каменю, гіпсу, цементу.

Імпорт товарів  :  78% - це  машини, обладнання та механізми; 10% - полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них;  9% -  недорогоцінні метали та вироби з них

Торгівля та сфера послуг

За 1 півріччя 2013 року    обсяг роздрібного товарообороту  в діючих цінах становить 47,0 млн.грн.   В порівнянних цінах  темп росту становить  93 %

Загальний обсяг реалізованих по району послуг за січень - вересень  – 34,0 млн.грн.

Мале підприємництво

 В районі  на податковому обліку рахується 1400 платника в тому числі : юридичних осіб – 276, фізичних осіб-підприємців 1124.

За даними моніторингу за 9 місяців 2013 року започаткували діяльність 64 новостворених суб’єктів господарювання, що на 20% більше порівняно з відповідним періодом 2012 року, із яких 6 - юридичні особи та 38 - фізичні особи-підприємці..
Одночасно припинили господарську діяльність 64суб’єкти господарювання , що  майже в 3 рази менше минулорічного показника

   Станом на 1 жовтня 2013  року  до  бюджету району від малого підприємництва надійшло 15,8 млн.грн .;  в розрахунку на 1 жителя -  371 грн., що більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 32 грн.  

         В звітному періоді активно працювала  робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. З початку року проведено9 засідань  групи, здійснено 13 виїзних рейдів  , перевірено  230 суб’єктів підприємництва – фізичних осіб,  встановлено 58 фактів нелегального використання робочої сили . За результатами проведених заходів  легалізовано шляхом реєстрації 52  трудових договорів між найманими працівниками та фізичними особами-підприємцями.

Фінансовий результат

         Фінансовий результат  до оподаткування діяльності великих та середніх підприємств по району за  1 півріччя становить:  прибуток в сумі 124,0 тис.грн. Загальний прибуток прибуткових підприємств склав 1,4 млн.грн.; збиток збиткових підприємств - 1,3 млн.грн.  Кількість збиткових підприємств до загальної кількості підприємств становить 33%  проти  50%  в 2012  році.

Заробітна плата

         Середньомісячна заробітна плата по району  за січень-серпень  становить 2343 грн. і зросла порівняно з відповідним періодом минулого року на 10%.

         Згідно статистичних даних за 8 місяців середньомісячна з/плата 1  штатного працівника в сільському господарстві становить 1976 грн. ,що складає  84%   до середньої по району.

 До минулого періоду  зросла на 15% ; до початку року на  10% ; до  обласного показника ( 2227  грн )   менше на 11%.

   Заборгованість із виплати заробітної плати на економічно-активних підприємствах району відсутня.

Охорона здоров’я

Забезпечення якісної і доступної медико-санітарної допомоги мешканцям сільських населених пунктів району – пріоритетне завдання районної влади.

На виконання соціальних ініціатив Президента України у  сфері охорони здоров’я  завершено перший етап реформи, результатом якого стало  створення   районного Центру первинної медико-санітарної допомоги  куди  увійшли 12 амбулаторій та 58 фельдшерське - акушерських  та фельдшерських пунктів.

Для забезпечення доступності первинної медико-санітарної допомоги для мешканців сільських населених пунктів з різними територіальними умовами розташування та з метою наближення лікаря до пацієнта  чітко сформовані сімейно-територіальні дільниці на основі права громадян на вільний вибір лікаря.

      Велика увага приділяється зміцненню матеріально-технічної бази закладів первинного рівня надання медичної допомоги. Мова йде, насамперед, про спрямування місцевих коштів на реконструкцію ФАПів та амбулаторій загальної практики сімейної медицини, оснащення оргтехнікою та автотранспортом.
    В поточному році райдержадміністрацією взято підвищені зобов’язання – здійснити капітальні та поточні ремонти  в усіх 70 закладах:  12 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 58 ФАПів та ФП.

           За 9 місяців  відремонтовані  приміщення    12 амбулаторій  та 50 ФАПів,   вбиральнями забезпечені всі 12 амбулаторій  та 42 ФАПи та ФП, що становить 77 % від загальної кількості закладів

      Загалом, за звітний період під час проведення ремонтних робіт в приміщеннях закладів первинної мережі було встановлено 258  метало-пластикових вікон, 58 дверей, облаштовано 2 нові криниці, відновлено 1 криницю, підключено до водогонів 12 закладів

       Не залишаються поза увагою райдержадміністрації потреби та  проблеми і  комунального підприємства «Центральна районна лікарня». В цьому році проведено поточний ремонт приміщення  швидкої медичної допомоги . На ремонт дитячого відділення виділено 124.0 тис.грн, освоєно 46,0 тис.

На  проведення ремонтних робіт  з різних джерел фінансування направлено  більше ніж півтора мільйона гривень , в т.ч.  місцевий бюджет  - 216 тис. грн.,  обласний  бюджет -  364 тис., кошти  за соціальними угодами – 974 тис. грн.

За звітний період  надійшло медичне обладнання на суму 1,6 млн.грн., за що ми щиро дякуємо обласному  керівництву.

Оладнання на 600 тис.грн.  вже встановлено  в закладах первинної медицини.

Освіта

Системно впроваджуються заходи щодо покращення умов навчання та перебування дітей в освітніх закладах .

Навчальні приміщення вчасно та якісно підготовлені до нового навчального року

Всі їдальні  відремонтовані та забезпечують належну організацію харчування учнів

В звітному періоді багато зроблено  по оновленню та ремонту шкільних коридорів.

Проведені значні роботи по приведенню в належний стан спортивних площадок , стадіонів та пришкільних територій.

Внутрішні вбиральні облаштовано у всіх школах

Останнім часом поряд з іншими питаннями  значна  увага приділяється   організації  дошкільного  виховання та навчання

          В  районі нараховується 21 дошкільний навчальний заклад: 13 ДНЗта 8 дошкільних відділень в складі ЗНВК. Дошкільні заклади  розраховані на 935 місць.

Діє дошкільне відділення в ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія», що дасть можливість охопити дошкільною освітою 60 дітей.

         В цьому році розпочали роботу дошкільні відділення Зозулинецького та Юрівського ЗНВК, які відвідують  51 дитина.

В приміщеннях двох дошкільних навчальних закладах  (Флоріанівському та Миколаївському)  продовжуються ремонті роботи .  Відновлення цих ДНЗ планується в 2014 році. 

   Різними формами дошкільної освіти  охоплено 90 %  дітей віком від 3 до 6 років

В діючих дошкільних навчальних закладах проводиться велика робота по  покращенню їх матеріально-технічної бази.  На проведення ремонтних робіт   використано    404 тис. грн., в т.ч.  бюджетних коштів 137 тис. грн. та залучено позабюджетних 267 тис. грн.

  Для покращення матеріально-технічного забезпечення ДНЗ в цьому році було використано 93 тис. грн.,  т.ч. 27 тис. бюджетних та 66 тис. позабюджетних.

    Закінчується  ремонт даху над спортивною залою Самгородоцької СЗШ I –III СТ., на що в поточному році виділено кошти в сумі 100,0 тис.  грн.

Також виділено 100 тис.грн. з районного бюджету на ремонт даху над першим корпусом Козятинської СЗШ І – ІІІ ст. № 9. Виготовлено проектно-кошторисну документацію.

Профінансовано 300 тис.грн. по програмі «Шкільний автобус в Козятинському районі» .

З метою забезпечення належного рівня перед рейсового технічного контролю за станом шкільних автобусів   у відділі освіти введено  посаду спеціаліста ,  відповідального за технічний стан автотранспорту. Робота проводиться на базі Козятинської ЗНВК 1 – 111 ст. « Школа – інтернат- гімназія».

Культура

        В районі продовжуються роботи по покращенню матеріально-технічної бази закладів культури.

Всього з початку року ремонтні роботи проведені в 18 закладах культури, вартість робіт становить 321 тис.грн, придбання за 9 місяців складає 143 тис. грн., витрати  на благоустрій  становлять 22,0 тис.грн.

 

У всіх бібліотеках, які стали переможцями програми «Бібліоміст», (бібліотеки сіл  Йосипівка, Непедівка,  Білопілля,  Бродецьке,  Широка Гребля,  Махаринці та районна дитяча бібліотека) проведені ремонти та підведена мережа  Інтернет.

Здійснено упорядкування прилеглих  територій - вивезено сміття, проведена побілка дерев та бордюрів, скопано та посіяно клумби, висаджені кущі та дерева.

 Проведено упорядкування території біля народного музею Хліба с. Білопілля, та народного музею М.С. Грушевського с. Сестринівка.

 Житлово-комунальне господарство та благоустрій

На території  району функціонує 27 організованих сільських сміттєзвалищ, паспортизовані - 25, що становить 89 % від загальної кількості .

Розроблені та погоджені схеми руху автотранспорту та графіки вивезення побутових відходів всіх 70-ти населених пунктів районута затверджено Правила благоустрою населених пунктів.

Впродовж звітного періоду під'їзні шляхи з твердим покриттям облаштовано до 7 сільських сміттєзвалищ що становить 27% до їх загальної кількості . Також частково підсипали гравієм дорогу до сміттєзвалища с.Д.Махаринці, загрейдерували – сс. Бродецьке, Журбинці.

За 9 місяців поточного року проведено обвалування  на 12 сільських сміттєзвалищах що склало 46 %  від загальної кількості.  Дані роботи розпочато також в селі Самгородок. Проведено часткове огородження сміттєзвалища с.Вівсяники.

Встановлено та функціонує шлагбаум  на 6 сільських сміттєзвалищах.

 Видатки на фінансування заходів з благоустрою  з усіх джерел фінансування склали станом на 01.10.2013 р. склали 1,4 млн грн., в т.ч 749.0тис. грн. –кошти соціальних угод; 648 тис.грн. - кошти місцевих бюджетів.

Зовнішнє освітлення

В поточному році проведено роботи з облаштування зовнішнього вуличного освітлення в с. Іванківці протяжністю 2,3 км. Встановлено 60 нових ліхтарів. Вартість робіт складає 72,5 тис. грн.

У зв’язку з не проходженням платежів через відділення Держказначейства не розпочато заплановані  роботи з облаштування зовнішнього освітлення в селах: Козятин,Вівсяники, Вовчинець.

Управління економіки
09.10.1013 року

 

      30 травня 2013 року головою районної державної адміністрації  на нараді з головами територіальних громад  розглянуто питання  соціально-економічного розвитку територіальних громад за 1 квартал 2013 року

* Докладніше

      Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2012 рік та основні завдання на 2013 рік

* Докладніше 

 

   Робочій перелік об’єктів соціальної сфери, що планується реалізувати в рамках проекту Українського фонду соціальних інвестицій «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» в Козятинському районі

* Докладніше

 

Тенденції соціально – економічного розвитку Козятинського району
за період 2010- 2011 р.  та І півріччя 2012 року

Промисловість. В 2010 році індекс промислового виробництва  становив 157,3% , 2011 рік – 121,5 %, в І півріччі 2012 року – 81,3%, що пов’язане з призупиненням діяльності нафтопереробного підприємства ТОВ «Техпромсервіс ОЙЛ».

Виробництво  валової продукції   сільського господарства  в 2011 році  (в постійних цінах 2010 року) становило 132% до 2010 р. Темп росту виробництва зернових та зернобобових  в вазі після доробки – 140%, цукрових буряків – 129%. На 2,2% нарощено обсяги виробництва молока у с/г підприємствах, виробництво м’яса склало  2,3 тис.тон (-5,7% до 2010 року).

В 2011 році було закуплено 2654 гол. молодняка ВРХ та 1844 гол молодняка свиней.

  В 2011 році реалізовано наступні  проекти, направлені на розвиток тваринництва:  реконструкція корівників по ПрАТ «Зернопродукт МХП» с.Безіменна і СТОВ «Хлібороб» с.Зозулинці загальною вартістю близько 1,7 млн.грн. та модернізація корівника в СВК «Вівсянецький» с.Вівсяники вартістю 3 млн.грн.

  В першому півріччі 2012 року поголів’я ВРХ збільшилось на 209 голів (або на 1,7% порівняно з відповідним періодом 2011року , до  початку року їх кількість  збільшено на 448 голів. Забезпечено власне відтворення поголів’я та закупка  тварин  в населення та за межами району.

В будівельній галузіобсяг виконаних будівельних робіт за 2011 рік склав 164% до показника 2010 року.

В 1 півріччі 2012 року видано 30 будівельних паспортів на будівництво житлових будинків з господарськими спорудами в населених пунктах району проти 8 – ми за весь 2011 рік.

Залучення інвестицій. Обсяг інвестицій в основний капітал за 2010 рік 71,5 млн. грн., тем росту 65,0%, 2011 рік – 98,0 млн. грн., темп росту – 118,3%.

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій на 30.12.2011 року склав 34,5 млн. дол.. США, тем росту до початку року – 142,0%. В І півріччі 2012 року залучено 1,3 млн. дол. США іноземних інвестицій.

Виконання бюджету.   В 2011 році виконання плану надходжень до  загального фонду зведеного бюджету району  власних і закріплених доходів становить 131,0 %  (25,8 млн.грн.), додатково надійшло 6,1 млн. грн.

 Дохідна частина районного бюджету рік виконана на 119,6 %,  додатково надійшло 1,9 млн. грн.

Зведений бюджет Козятинського району за січень-червень 2012р по доходах з урахуванням трансфертів  виконано на 100,3 % до призначеного. До загального фонду бюджету району надійшло власних і закріплених доходів 11,1 млн. грн, що становить 103,7%.

Виконання дохідної частини районного бюджету за 1 півріччя 2012 року по власних та закріплених доходах  забезпечено на 103 %

Доходи громадян. Станом на 01.01.2012 року заробітна плата  зросла  на 22 % і становила 1830,00 грн. В І півріччі 2012 року в порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшилась на 19,0%

Заробітна плата в  сільському  господарстві станом на 01.01.2012 року збільшилась в порівнянні з періодом минулого року на  37,0 %. В першому півріччі 2012 року    середньомісячна з/плата становить 1594,1 грн., що на 45,7% перевищує рівень законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати.

Забезпечення зайнятості населення. В 2010 році було створено 358 нових робочих місць, в 2011 році - 279,  за 6 місяців  2012 року - 149

Освіта. За період з 2010 року кількість дошкільних закладів збільшилась на 2 одиниці. Оптимізовано мережу загальноосвітніх навчальних закладів, в 2011 році реорганізовано 2 ДНЗ в ЗНВК, відкрито 2 дошкільних відділення. В 2012 році функціонує 8 ЗНВК. 30 шкіл району підключені до мережі Інтернет. У ЗНВК І-ІІІ ст.. «Школа-інтернат-гімназія» встановлено сучасний лінгафонний кабінет.

В 2012 році новими внутрішніми туалетними кімнатами облаштовані 17 шкіл району. Всього внутрішніми вбиральнями забезпечені  28  шкіл  району, або 87,5 % . Це стало можливим завдяки об’єднанню зусиль  влади та господарюючих суб’єктів. З 780 тис.грн., направлених на облаштування вбиралень біль ніж половина – 470 тис.- це кошти підприємств та органів місцевого самоврядування.

Медицина. Протягом 2010-2011 років проведено капітальні ремонти приміщень: клінічної лабораторії площею 223 кв.м., терапевтичного відділення площею 536 кв.м. на загальну вартість 594 тис. грн. Придбано обладнання на 462,0 тис. грн..

 Капітально відремонтовано приміщення 3-х амбулаторій та 5 ФАПів

Культура. За 2010-2012 роки проведено поточні  ремонти в 53 закладах культури на загальну суму 1300,0 тис. грн.

Збереження довкілля. Протягом 2010-2011 років здійснено заліснення  на площі біля 100 га

 Введення в експлуатацію  об’єктів. Протягом 2010 -2012 років проведено поточний ремонт комунальних доріг на площі 36,0 тис кв.м. освітлено вулиць протяжністю 56,5 км. Вартістю 756 тис. грн. на капітальний ремонт комунальних доріг витрачено 879,3 тис. грн. проведено роботи з влаштування опалювального пункту в господарській будівлі стоматологічної поліклініки на загальну суму 160,0 тис. грн.

Управління економіки
13.09.2012р.