Новини та оголошення

06.04.2018 року

Відбулось навчання державних службовців.

6 квітня  у залі засідань райдержадміністрації відбулось  щомісячне  навчання начальників управлінь, відділів та працівників апарату райдержадміністрації, під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Юрія Студоляка,

Про інструменти оцінювання результатів службової діяльності державних службовці інформувала начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації  Людмила Галяс. Людмила Василівна ознайомила присутніх зі змінами які внесені до основних ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державного службовці який займає посаду державної служби категорії «Б» або «В», правилами оцінювання керівником виконання завдання державного службовця.

Про доповідну записку Державного секретаря кабінету Міністрів України від 20.03.2018 року,щодо підготовки та проведення вивчення на місцях діяльності відповідних державних адміністрацій та правила складання проектів розпоряджень голови райдержадміністрації  інформувала начальник відділу документообігу, контролю та інформаційних технологій апарату райдержадміністрації Наталія Любарець.  Наталія Василівна внесла пропозицію заслуховувати на наступних навчаннях державних службовців про стан виконавської дисципліни в управліннях, відділах  райдержадміністрації.

Підвів підсумки навчання керівник апарату райдержадміністрації Юрій Студоляк

-----------------------------------------------------------------------------------------------

02.04.2018 року

2 квітня 2018 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Юрія  Студоляка  проведена  щотижнева  апаратна нарада.

Керівник апарату  звернув увагу на наповненні  деяких розділів сайту, що стосуються  роботи апарату райдержадміністрації.

Про проходження навчання  у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування Вінницької області з питань «Впровадження електронного урядування та  електронної демократії розповіла  головний спеціаліст відділу організаційної роботи  Альона Мотіна , а Людмила Галяс  - начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації  поділилася інформацією про проходження навчання у Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування   по питанню «Інноваційні технології управління персоналом».

Також були обговорені наступні питання:

-  проведення навчання  працівників апарату та структурних  підрозділів райдержадміністрації, що відбудеться  6 квітня 2018 року;

-  подання на сайт  інформації про оголошення   конкурсу  на заміщення  вакантних посад державних службовців.

26.03.2018 року

26 березня 2018 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Юрія  Студоляка  проведена  щотижнева  апаратна нарада на якій були обговорені наступні питання:

- підготовка матеріалів на розгляд  бюджетної комісії районної  ради;

- підготовка планів роботи райдержадміністрації  на квітень та на 2-й квартал 2018 року;

- підготовка звітів за 1-й квартал: по класифікатору звернень громадян, запитах  на публічну інформацію, по  виконанню  контрольних документів, фінансовій звітності і т.і.

-  про  внесення змін до Колективного договору  та  регламенту роботи райдержадміністрації.

05.03.2018 року

5 березня 2018 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Юрія  Студоляка  проведена  щотижнева  апаратна нарада на якій були підведені підсумки роботи апарату за минулий тиждень  та   визначені завдання на поточний період.

З основними  організаційними  заходами на березень місяць та  підготовку до їх проведення поінформувала  начальник відділу організаційної роботи Валентина Павлюк.

Начальник відділу управління персоналом Людмила Галяс доповіла про   проведення моніторингу подачі Декларацій  державними службовцями структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про  завершення роботи по  внесенню  змін до Регламенту роботи райдержадміністрації та Інструкції з діловодства доповіла  начальник відділу документообігу, контролю та інформаційних технологій  Наталія Любарець.

Декларування доходів державних службовців обговорено на апаратній нараді

26 лютого 2018 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Юрія  Студоляка  проведена  щотижнева  апаратна нарада.

Були обговорені питання   підготовки  проведення  02 березня 2018 року навчання   з працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, щодо декларування доходів державних службовців, уточнення та коригування страхового пенсійного  стажу. Що стосується декларування то Юрій Дмитрович наголосив на необхідності до 31 березня 2018 року всім  державним службовцям  заповнити  електронну декларацію за 2017 рік на офіційному сайті НАЗК.

Також  керівник апарату  звернув увагу на заповненні  структурним підрозділами  розділів оновленого сайту райдержадміністрації.