Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ОБЛАСТІ УЖЕ ПРОХОДЯТЬ ПРОЦЕДУРУ АВТОНОМІЗАЦІЇ, ПРИЄДНУЮТЬСЯ ДО ЕЛЕКТРОННОЇ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «EHEALTH» ТА ГОТУЮТЬСЯ ДО ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ З ПАЦІЄНТАМИ

21.03.2018

Про це говорили під час наради фахівці Департаменту охорони здоров’я та головні лікарі обласних закладів «первинки».

«З 2018 року заклади первинної медичної допомоги, що автономізувалися,  укладатимуть контракт з Національною службою здоров’я.  Розпочнеться  їх фінансування за новою моделлю. Окрім цього, усі заклади «первинки» підключаються  до системи «eHealth», – на цьому наголосила заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Надія Марусяк.

В даний час розроблено вісім медичних інформаційних систем, які працюють у мережі «Електронне здоров’я». Щоб зареєструвати заклад, необхідно створити електронний цифровий підпис керівником медичного закладу, створити робочу адресу електронної пошти, обрати одну із медичних інформаційних систем, які під`єднані до «eHealth», внести інформацію про медичний заклад у відповідні пункти, підтвердити  запис електронним підписом, перейти за відповідним посиланням, що надійде на електронну пошту. Також затвердити обліковий запис користувача для керівника медичного закладу.

«Важливим у роботі в системі «eHealth» є вибір закладом такої медичної інформаційної системи, яка відповідала системі Міністерства охорони здоров’я, інших медичних закладів, службі екстреної медичної допомоги»,  – наголосила Надія Марусяк.


« Повернутись