Визначено переможця конкурсу в Козятинській РДА

11.04.2019

10 квітня 2019 року в Козятинській райдержадміністрації проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б»- завідувача сектору правового забезпечення апарату Козятинської райдержадміністрації.

Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України та пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, відділ управління персоналом Козятинської райдержадміністрації надає інформацію про результати конкурсу на зайняття посади державної служби, проведеного відповідно до наказу керівника апарату Козятинської райдержадміністрації від 21.03.2019 року № 37 нв  «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору правового забезпечення апарату Козятинської РДА» (дата публікації на сайті НАДС – 21.03.2019 р. та порядковий номер вакансії - 130466).

Участь у конкурсі приймав один кандидат на посаду: Грошовенко Олександр Ілліч.

За результатами всіх трьох етапів конкурсу
Грошовенко Олександр Ілліч набрав 9 балів.

Конкурсна комісія райдержадміністрації визначила переможця конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації Грошовенка Олександра Ілліча.