Визначено переможця конкурсу в Козятинській райдержадміністрації

29.07.2019

26 липня 2019 року в Козятинській райдержадміністрації проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»- головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Козятинської райдержадміністрації.

Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України та пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, відділ управління персоналом Козятинської райдержадміністрації надає інформацію про результати конкурсу на зайняття посади державної служби, проведеного відповідно до наказу керівника апарату Козятинської райдержадміністрації від 08.07.2019 року № 112 нв  «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Козятинської РДА» (дата публікації на сайті НАДС – 08.07.2019 р. та порядковий номер вакансії - 153153).

Участь у конкурсі приймали два кандидати на посаду: Товкан Мар’яна Андріївна та Кондратьєва Надія Вікторівна .

За результатами всіх етапів конкурсу
Товкан Мар’яна Андріївна  набрала  10,00 балів, а Кондратьєва Надія Вікторівна набрала 6,4 бали.

Конкурсна комісія райдержадміністрації визначила переможця конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Товкан Мар’яну Андріївну.

Кондратьєва Надія Вікторівна стала другим за результатами конкурсу кандидатом на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.