Відсутні заяви на участь у конкурсах

27.04.2018

На виконання Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», відділ управління персоналом Козятинської районної державної адміністрації повідомляє, що станом на 20 квітня 2017 року (останній день прийому документів) не надійшло жодної заяви на участь у конкурсах на заміщення вакантних посад державної служби категорії «Б» - завідувача сектором містобудування та архітектури, головного архітектора райдержадміністрації ( порядковий номер оголошення на сайті НАДС – 78445) та категорії «В» - головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації ( порядковий номер оголошення на сайті НАДС – 78444).