Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

УВАГА! Визначено переможця конкурсу

11.01.2019

10 січня 2019 року в Козятинській райдержадміністрації проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»- головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури Козятинської райдержадміністрації.

Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України та пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, відділ управління персоналом Козятинської райдержадміністрації надає інформацію про результати конкурсу на зайняття посади державної служби, проведеного відповідно до наказу керівника апарату Козятинської райдержадміністрації від 12.12.2018 року № 216 нв  «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури Козятинської РДА» (дата публікації на сайті НАДС – 12.12.2018 р. та порядковий номер вакансії - 116381).

Участь у конкурсі приймав один кандидат на посаду: Набокова Алла Борисівна.

За результатами всіх етапів конкурсу
Набокова Алла Борисівна  набрала  8,4 бали.

 Конкурсна комісія райдержадміністрації визначила переможця конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Набокову Аллу Борисівну.


« Повернутись