Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади в Козятинській райдержадміністрації

16.05.2019

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про державну службу», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», наказу Національного агентства України з питань державної служби від 06.04.16 № 72 «Про затвердження Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В»» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.04.2016 №647/28777 та у зв’язку з наявністю вакантних посад:

1. Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування та архітектури, головного архітектора райдержадміністрації.

Умови проведення конкурсу на заняття вакантної посади завідувача сектору містобудування та архітектури, головного архітектора райдержадміністрації, що додаються.