Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

05.08.2019

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації.

Дата, час і місце проведення конкурсу

« 06 » вересня   2019 року, початок  о 10:00 год., за адресою: 22100, Вінницька обл., м. Козятин, вул. В. Стуса, 25

Умови оплати праці:

1) посадовий оклад – 3524 грн.,

2) надбавка за вислугу років на державній службі на рівні 3 відсотків посадового окладу державного службовця за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу;

3) надбавка до посадового окладу за ранг -  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 102);

4) інші доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

5) додаткові стимулюючі виплати у вигляді надбавки за інтенсивність праці та надбавки за виконання особливо важливої роботи відповідно до Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 102).

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1.Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки і оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Копію (копії) документа (документів) про освіту.

5.Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  за 2018 рік.

Документи приймаються з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної  служби з 08 год. 00 хв. до 17 год. 15 хв. (в п’ятницю до 15 год. 00 хв.) по 3 вересня 2019 року за адресою: м. Козятин вул. В.Стуса 25