Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад в Козятинській РДА

13.12.2018

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про державну службу», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», наказу Національного агентства України з питань державної служби від 06.04.16 № 72 «Про затвердження Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В»» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.04.2016 №647/28777 та у зв’язку з наявністю вакантних посад:

1. Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування та архітектури, головного архітектора райдержадміністрації.

Умови проведення конкурсу на заняття вакантної посади завідувача сектору містобудування та архітектури, головного архітектора райдержадміністрації, що додаються.

2. Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» -  головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури  райдержадміністрації.

Умови проведення конкурсу на заняття вакантної посади головного спеціаліста сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації додаються.