Шановні відвідувачі сайту Козятинської РДА! Сайт працює в тестовому режимі. Актуалізація даних займає певний час. Приносимо свої вибачення за незручності
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

Вітаємо Вас на офіційному сайті

Козятинської районної

державної адміністрації!

   Козятинщина – це край з історією, якою варто пишатися, край з майбутнім, в якому хочеться жити і виховувати дітей, край з невичерпним потенціалом наукового, економічного і духовного розвитку. Він рідний для тих, хто народився тут і виріс, хто  приїхав сюди і закохавшись в нього, назавжди пов’язав своє життя з ним. Це край талановитих, працьовитих, добрих і щирих  людей які своєю працею, своїми зусиллями розвивають його.

     Як приклад відкритості та прозорості роботи місцевих органів влади, Козятинська РДА запрошує Вас спільно із нами взяти участь у розбудові української держави у сучасному світі, у облаштуванні нашої малої батьківщини.

    Одним із проявів такої співпраці органів державної влади з громадянами і є цей сайт. Сподіваємось, за Вашої безпосередньої участі, ми зможемо організувати більш плідну, більш правильну та оперативну роботу на благо нашого району та нашої України.

     Запрошуємо Вас до співпраці.

Оркуша Олег Сергійович - голова Козятинської райдержадміністрації