ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ОСВІТЯНСЬКОЇ НИВИ!

Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Сьогодні ваше свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Вчителі – це саме ті люди, які творять історію. Ви формуєте наше майбутнє через навчання дітей, вкладаючи свою душу, свої думки, свої знання, вимагаючи від них на високому рівні відповідати вимогам моральності, людяності. Ви творите прийдешнє.

Низький уклін вам за натхненну і самовіддану працю. Нехай ваше життя стелиться барвистим рушником здоров’я, оптимізму та успіхів, достатку і щастя, бо не руками, а серцями своїми сієте щодня цілющі зерна любові, бо не водою, а невичерпною жагою життя скроплюєте тендітні паростки майбутнього! Хай багатство і щирість ваших душ зігрівають усіх нас, натхнення підносить до вищих щаблів духовності, сила любові захоплює, а краса чеснот вселяє віру у непроминущість вічних істин.

З повагою,

голова райдержадміністрації                                      Юрій СЛАБЧУК