20.09.2019

Прийміть найщиріші привітання і побажання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника! Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого надбання держави – здоров’я її громадян.

Завдяки успішним результатам вашої шляхетної та самовідданої праці Україні вдається протистояти багатьом захворюванням. Щодня, отримуючи з ваших рук лікарський засіб, а одночасно й надію перемогти хворобу, мільйони українських людей відчувають, що у важку хвилину їх не залишено насамоті. Впевнений, що ваші професіоналізм, цілеспрямованість, відданість справі — запорука подальшого успішного розвитку галузі, а значить – покращення забезпечення населення України високоефективними, якісними та безпечними ліками.

Тож у цей святковий день сердечно бажаю всім вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, добра та благополуччя. Вдячність та шана людей нехай і надалі надихають вас на подальші успіхи та професійні здобутки

З повагою,  голова райдержадміністрації        Юрій СЛАБЧУК