ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ КОЗЯТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕГА ОРКУШІ ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЬОГО ТА СВЯТОМ БОГОЯВЛЕННЯ

19.01.2018

Для українського народу – це свято джерело світлої радості, очищення душі та зміцнення віри в добро. У цей день вода в річках стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

Нехай ця свята вода змиє всі образи та розчарування. Попросіть вибачення у рідних, обійміть друзів та примиріться з близьким, адже це свято наповнене духовністю, добром, світлом та любов’ю.

Прийміть мої найщиріші привітання і побажання з нагоди Хрещення Господнього! Миру, здоров’я, сімейного затишку та злагоди Вам і Вашим родинам!

Бажаю Божого благословення і благодаті! З Водохрещам!!