Про розроблення детального плану території земельної ділянки розташованої за межами населеного пункту на території Сокілецької сільської ради

23.01.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

23 листопада      2018 року             м. Козятин                                        № 306

Про розроблення детального

плану території

Відповідно до вимог статей 118, 119 Конституції України, статей 6, 20 та 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 8, 10, 16, 19 та 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Мінрегіону України від 16.11.2011 №290 (далі – Порядок №290)  та розглянувши клопотання

ТОВ «АГКОД» щодо надання дозволу на розробку детального плану території за межами населеного пункту Сокілецької сільської ради Козятинського району від 23.10.2018 року №18

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Надати дозвіл ТОВ «АГКОД» на розроблення детального плану території забудови земельної ділянки (далі – ДПТ) для будівництва внутрішньгосподарських об’єктів сільськогосподарського призначення (комплекс по зберіганню, сушці та переробці зерна, з під’їзною автомобільною дорогою та під’їзною залізничною колією при станції Козятин-1) для ведення особистого селянського господарства із орієнтовною площею проектування 9,2 га, яка знаходиться за межами населеного пункту на території Сокілецької сільської ради.

2. Визначити замовником ДПТ Козятинську районну державну адміністрацію.

3. Розробником ДПТ визначити ТДВ «НВК «Світязь».

4. Фінансування робіт по розробленню ДПТ покласти на ТОВ «АГКОД» згідно із ст. 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

5. Головному спеціалісту - юрисконсульту апарату райдержадміністрації (Грошовенко О.І.) підготувати проект трьохстороннього договору на розроблення ДПТ між Козятинською районною державною адміністрацією, ТОВ «АГКОД» та ТДВ «НВК «Світязь».

6. Завідувачу сектору з питань цивільного захисту (Гибало В.О.) забезпечити розроблення ДПТ у відповідності до Порядку №290.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Булавського І.О