Про розроблення детального плану території земельної ділянки розташованої за межами населеного пункту на території Сокілецької сільської ради

23.01.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

28 грудня  2018 року             м. Козятин                                        № 352

Про розроблення детального

плану території

Керуючись ст.ст. 118, 119 Конституції України, ст.ст. 8, 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст. 6, 20, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Порядком розроблення містобудівної документації, затвердженим Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 (із наступними змінами та доповненнями), Постановою Кабінетів Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», враховуючи клопотання ТОВ «АГКОД» №33 від «20» грудня 2018 року

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Надати дозвіл ТОВ «АГКОД» на розроблення детального плану території (далі – ДПТ) забудови земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (сонячної електростанції, надалі – «СЕС»), із орієнтовною площею проектування 5,0000 га, що знаходиться в адміністративних межах Сокілецької сільської ради, Вінницька область, Козятинський район, за межами населених пунктів.

2. Визначити замовником з розроблення вказаного ДПТ Козятинську районну державну адміністрацію.

3. Розробником ДПТ визначити Товариство з додатковою відповідальністю «НВК «Світязь».

4. Фінансування робіт по розробленню ДПТ покласти на ТОВ «АГКОД» згідно із ст. 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

5. Головному спеціалісту, юрисконсульту апарату райдержадміністрації (Грошовенко О.І.) підготувати проект трьохстороннього договору на розроблення ДТП між Козятинською районною державною адміністрацією, ТОВ «АГКОД» та ТДВ «НВК «Світязь».

6. Завідувачу сектору з питань цивільного захисту (Гибало В.О.) забезпечити розроблення ДПТ у відповідності до Порядку №290.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Булавського І.О.