Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

06.02.2020
  1. Повна назва документа державного планування: Детальний план території будівництва елеваторного комплексу для приймання, очищення, сушіння та зберігання зернових з прив‘язкою до існуючого елеватору, розташованої на території Козятинської сільської ради (за межами населеного пункту) Козятинського району Вінницької області.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Козятинська районна державна адміністраціяКозятинського району Вінницької області.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території будівництва елеваторного комплексу для приймання, очищення, сушіння та зберігання зернових з прив‘язкою до існуючого елеватору, розташованої на території Козятинської сільської ради (за межами населеного пункту) Козятинського району Вінницької області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 06 січня 2020 року на сайті Козятинської районної державної адміністрації(https://kazatin-rda.gov.ua/) та триватиме 15 днів.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану. Усі зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 22100, Вінницька обл. м. Козятин, площа Героїв Майдану, 20 тел. 04342 2-04-63 факс 04342 2-00-68, контактний email (сайту): rda_kozyatyn@vin.gov.ua тел./факс: 04342-32445, 04342-32444

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану надаються протягом 15 днів.