Оголошено конкурс

27.12.2018

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії  «В» -  головного спеціаліста відділу фінансового забезпечення управління соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації.

Дата, час і місце проведення конкурсу

« 24 » січня  2019 року, початок  о 10:00 год., за адресою: 22100, Вінницька обл., м. Козятин, вул. В. Стуса, 25

Умови оплати праці:

Посадовий оклад – 4100 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці-премія

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1.Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною  третьою  або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки і оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Копію (копії) документа (документів) про освіту.

5.Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  за 2018 рік.

Строк подання документів: 22 календарних днів  з  дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.