ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ для розробки Плану заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії 2027

07.02.2020

Вінницька обласна державна адміністрація розробляє План заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом розробки є збір ідей проектів з боку представників області (юридичних та фізичних осіб), що дозволить сформувати План заходів з реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочими групами з розробки Стратегії. За результатами роботи буде сформовано Каталог ідей проектів регіонального розвитку на 2021-2023 роки і визначено джерела фінансування.

Запрошуємо осіб, зацікавлених у розвитку свого регіону, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, наукові заклади, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії (проект додається). – прикріпити файл strat2027.pdf

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди
  2. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  3. Термін реалізації проекту – не більше 3 років (2021-2023 роки).
  4. Проєктна ідея стосується одного або кількох завдань Стратегії (перелік завдань). – прикріпити файл perelik.pdf
  5. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
  6. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту (досвід реалізації подібних проєктів).
  7. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається. – прикріпити файл form_tz. docx
  8. Проектну ідею надіслати не пізніше 12 лютого 2020 року, до 17:00.
  9. Заповнені форми надсилайте на e-mail: ums@vin.gov.ua або ueco@vininvest.gov.ua з приміткою «До плану реалізації Стратегії».

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка, до контактної особи від Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації – Макаренко Катерина, тел. (0432) 66-14-26, 66-14-36.