Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Козятинського району

19.03.2019

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування,
що не виходять за межі території Козятинського району (внутрішньорайонні маршрути)

 

Організатор конкурсу: Козятинська районна державна адміністрація.

Робочий орган: Приватне підприємство «Вінницяавтотранссервіс»

 

Відповідно до розпорядження голови Козятинської райдержадміністрації від 15 березня 2019року №75 оголошується конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Козятинського району (внутрішньорайонні маршрути) за об’єктом згідно з додатком.

Додаток

 до розпорядження

голови райдержадміністрації

від 15 березня 2019року №75

 

Порядковий номер та основні характеристики кожного об'єкта конкурсу

 

№ п/п

№ об’єкту

Об'єкт конкурсу

Коротка характеристика об'єкта конкурсу

Вимоги до автобусів кількість: основний + резервний (к-сть зірочок)

Особливості

періодичності

перевезень

Найменування маршруту

№ рейсу/маршруту, кількість оборотних рейсів

Час відправлення з кінцевих пунктів, періодичність відправлень (год., хв.)

Протяжність

(км.)

1

1

Козятин АС – Титусівка

121д-128д

7-00, 10-20, 17-20, 7-30, 10-50, 17-45

9/9

М2, М3, I,II,А

2+1

постійно, щоденно

2

Козятин АС – Пиковець – Пустоха

129д-132д

5-50, 8-20, 12-20, 6-25, 9-00, 13-00

16/16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бланки документів для участі у конкурсі можна завантажити із сайту Верховної Ради України за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1081-2008-%D0%BF (додатки 1-4) та самостійно роздрукувати їх, або отримати на 1-му поверсі приміщення райдержадміністрації у секторі ЖКГ та інфраструктури за адресою: 22100, м.Козятин пл.Героїв Майдану, 20, тел. 2-39-19.

Режим роботи райдержадміністрації із 08-00 до 17-00 із понеділка по четвер, обідня перерва з 13-00 до 14-00, та з 08-00 до 15-00 у п’ятницю (працюємо без обідньої перерви).

Документи для участі у конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах) по кожному об’єкту конкурсу в паперовому вигляді, а також електронному вигляді – інформація (на компакт-диску), зокрема фото автобусів, що пропонуються для участі у конкурсі (зовнішній вигляд та салон), а також фото матеріально-технічної бази (у разі коли вона є власністю претендента).

Документи прошиваються, пронумеровуються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою із позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

 

Конверти вкидаються до скриньки із позначенням «Для подання матеріалів на конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування…». Скринька знаходиться за адресою м.Козятин пл.Героїв Майдану, 20, на 2-му поверсі у приймальні голови райдержадміністрації.

Конверт (пакет) з позначкою №1, який містить документи для участі у конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою №2, який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі 19 квітня 2019 року до 15год 00хв (за Київським часом).

Засідання конкурсного комітету відбудеться 07 травня 2019 року за адресою: м.Козятин пл.Героїв Майдану, 20 зал засідань райдержадміністрації (перший поверх), початок засідання 10-00 год.

Плата за участь у конкурсі вноситься на рахунок ПП «Вінницяавтотранссервіс»: р/р №26007010693701, у
ПАТ «АЛЬФА-БАНК», МФО 300346, ід. Код: 34504405, з призначенням: «За участь у конкурсі, який відбудеться 14травня 2019 року». Плата за об'єкт конкурсу становить – 1909,00 грн.

 

Умови

конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування,
що не виходять за межі території
Козятинського району (внутрішньорайонні маршрути)

 

І. Загальні положення

1. Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Козятинського району (внутрішньорайонні маршрути) (далі – Умови), розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 03 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», наказу Міністерства транспорту та зв'язку України від 12 квітня 2007 року №285 «Про затвердження Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766, і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об'єкті конкурсу.

2. Ці Умови є обов'язковими для Організатора, членів конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути), та перевізників-претендентів. Терміни в цих Умовах вживаються у значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

3. Організатором на приміських маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути), є Козятинська районна державна адміністрація (далі – Організатор).

4. Об'єктом конкурсу може бути маршрут (кілька маршрутів) районного автобусного сполучення. На конкурс виносяться маршрути із затвердженими паспортами.

 

ІІ. Вимоги до претендентів

1. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на маршруті загального користування, має відповідати таким критеріям:

1) сфера використання автобусів за видами сполучень:

на приміських автобусних маршрутах загального користування повинні бути задіяні автобуси категорії М2 класу А та (або) категорії М3 класу А, та І, II;

2) перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів (в т.ч. тих, які перебувають у резерві) для виконання перевезень, що визначені для обслуговування об’єкту конкурсу та перевезень, які мають виконуватися відповідно до чинних договорів. Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків для приміського сполучення.

Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

2. Не допускаються до участі у конкурсі перевізники-претенденти відповідно до статті 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пункту 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081.

3. Рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

4. Перевезення пасажирів на маршрутах має здійснюватися згідно з державними соціальними нормативами у сфері транспортного обслуговування.

5. Перевізник, який здійснює перевезення пасажирів, має забезпечувати пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами.

6. Об'єктами конкурсу визначаються приміські автобусні маршрути загального користування, які затверджуються розпорядженням голови райдержадміністрації. (Перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Козятинського району (внутрішньорайонні маршрути) що додається).

7. На кожному об'єкті конкурсу, перевізник має забезпечити:

Роботу транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31.12.2019 та до 50 відсотків - з 01.01.2020 року.

Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. Загальний перелік відповідних вимог встановлюється згідно з порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого Мінінфраструктури.

Пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами, забезпечують автомобільні перевізники, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Автомобільному перевізнику, який здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, забороняється відмовлятися від пільгового перевезення, крім випадків, передбачених законом.

8. У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.

У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.

 

ІІІ. Документи, що подаються для участі в конкурсі

Для участі у конкурсі перевізник-претендент подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу документи, визначені статтею 46 Закону України "Про автомобільний транспорт", за формою згідно з додатками 1-4 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

 

ІV. Проведення конкурсу та визначення переможця

1. Організатор перевезень визнає переможцем конкурсу відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та постанов Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081.

2. Рішення про результати конкурсу приймається конкурсним комітетом на закритому засіданні в присутності не менш як половини його складу, в тому числі голови конкурсного комітету або його заступника, простою більшістю голосів.

3. Договір з переможцем конкурсу організатор укладає на термін від трьох до п'яти років.

4. За відсутності у перевізника-претендента, переможця конкурсу автобусів, що відповідають умовам конкурсу та у разі відсутності поданих інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку автобусів організатор конкурсу укладає з ним договір на один рік.

5. Рішення про результати конкурсу та протокол засідання конкурсного комітету організатор перевезень опубліковує на своєму офіційному веб-сайті.

 

V. Оскарження результатів

Скарги за результатами конкурсу можуть подаватися протягом 10 днів з дати його проведення та розглядатися організатором протягом 30 днів з дня надходження скарги від перевізника-претендента. Неврегульовані організатором спори розв'язуються в установленому порядку. Скарги, що надійшли з порушенням установленого строку, не розглядаються.


« Повернутись