Оголошення про громдські слуханнящодо розроблення ДПТ будівництва елеваторного комплексу на території Козятинської сільської ради.

06.02.2020

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 25 травня 2011 р., № 555, Козятинська РДА повідомляє про проведення громадськихслухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Детальний план території будівництва елеваторного комплексу для приймання, очищення, сушіння та зберігання зернових місткістю 75 000 тонн  з прив'язкою до існуючого елеватору».

Замовник ДПТ- Козятинська РДА, розробник - ДП ТОВ "НВК"Світязь"—"Департамент архітектури та будівельного проектування"(м. Вінниця, вул. Лебединського, 15).

Підставами для розроблення ДПТ є Розпорядження Козятинської РДА від 06.12.2019 року за № 269 «Про розроблення детального плану території» та Розпорядження Козятинської РДА від 30.01.2020 року за № 22 «Про внесення змін до розпорядження».

Ознайомитися із матеріалами проекту містобудівної документації можна за адресою: м. Козятин, площа Героїв Майдану, 20 (сектор містобудування та архітектури Козятинської РДА).

Посадовою особою відповідальною за забезпечення організації розгляду пропозицій  слухань визначено Козятинського сільського голову Катерезюк Т.М., пропозиції та зауваження надсилаються на дану електрону адресу http://kozyatin.krr.gov.ua/

Громадські слухання відбудуться протягом періоду з 6лютого по 6 березня 2020 року.

Для врахування інтересів громадськості, всім зацікавленим особам пропонується в письмовій формі подати пропозиції до Козятинської сільської ради в термін до 6 березня 2020 р.

Презентація містобудівної документації її розробником відбудеться 28 лютого 2020 р. о 11.00 год. за адресою: с.Козятин,  вул. Центральна, 96 (приміщення сільської ради).