ДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ, ЯКІ МАЮТЬ ДОСВІД З ПІДГОТОВКИ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСІВ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ

05.05.2018

04.05.2018

ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ РОБОЧОГО ОРГАНУ З ПІДГОТОВКИ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ, ЯКІ НЕ ВИХОДЯТЬ ЗА МЕЖІ ТЕРИТОРІЇ КОЗЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

Козятинська районна державна адміністрація проводить відкритий конкурс.
Конкурс проводиться відповідно до статі 44 Закону України “Про автомобільний транспорт” та пункту 14, 15 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 (із змінами і доповненнями).

Метою проведення конкурсу є створення конкурентного середовища та вибір на конкурсних засадах підприємств (організацій), які спроможні забезпечити належну якість організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Козятинського району (внутрішньорайонні маршрути), виконання договірних умов.

Найменування організатора конкурсу

Козятинська районна державна адміністрація.

Найменування об’єкта конкурсу

Діяльність претендента, що забезпечить належне організаційне забезпечення і підготовку матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Козятинського району (внутрішньорайонні маршрути, їх аналіз та оцінка відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовка паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу.

Умови та кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

1. Наявність кваліфікованих фахівців у галузі пасажирського автомобільного транспорту.

2. Досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень.

3. Наявність необхідного матеріально-технічного та програмного забезпечення для підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізників-претендентів умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником - переможцем конкурсу.

4. Досвід з організації або проведення досліджень на ринку пасажирських перевезень.

5. Для участі у конкурсі підприємство (організація) подає комітетові з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не входять за межі території Козятинського району (далі – комітет), такі документи:

1) заяву на участь у конкурсі за формою, що додається.

2) копію свідоцтва про державну реєстрацію підприємства (організації).

3) копію Статуту (Положення) підприємства (організації).

4) документи, які підтверджують відповідність підприємства (організації)

- кваліфікаційним вимогам:

- опис матеріальних ресурсів та технологій, які передбачається використовувати для забезпечення функціонування робочого органу;

- документальне підтвердження наявності не менше, як трирічного досвіду роботи з питань організації пасажирських перевезень;

- організації роботи (виконання функцій) робочого органу та проведення засідань  конкурсного комітету;

- копії документів, які засвідчують кваліфікацію відповідних фахівців (не менше трьох, в т.ч. фінансиста-обліковця, юриста).

Претендент подає документи у конверті, на якому зазначається його назва, адреса з поміткою "Заява на участь у конкурсі з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу на право здійснення перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Козятинського району".

Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов'язану з наданням послуг з перевезень, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі

Документи на участь у конкурсі приймаються до 05 червня 2018року включно.

Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі.

Козятинська райдержадміністрація, Вінницька обл, м.Козятин, пл.Героїв Майдану,20,
1 поверх каб. №14 «Загальний відділ». Документи подаються у конверті, на якому зазначається назва претендента, адреса й найменування об’єкта конкурсу, з поміткою “Заява на участь у конкурсі”. Режим роботи райдержадміністрації з 8 год.00 хв. до 17 год.15 хв. з понеділка по п’ятницю.

Місце, дата і час проведення конкурсу

Конкурс відбудеться у приміщенні райдержадміністрації за адресою м.Козятин, пл.Героїв Майдану,20, 1поверх у малому залі засідань 12червня 2018року в 11 год. 00 хв. Реєстрація учасників розпочнеться з 10 год.00 хв.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу

За роз’ясненнями щодо оформлення документів для участі або умов конкурсу звертатися за телефоном (04342) 2-39-19, е-mail: kozrda_jkg@vin.gov.ua.

Заява про участь у конкурсі з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Козятинського району