Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту голови Козятинської районної державної адміністрації

20.02.2018

Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту голови  Козятинської районної державної адміністрації

23 лютого 2018 року відбудеться публічний звіт голови Козятинської  районної державної адміністрації Оркуши Олега Сергійовича

Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності райдержадміністрації у 2017 році.

Регламент заходу:

10.00 – 10.30 – публічна презентація (звіт) про діяльність районної державної адміністрації.

10.30 - 11.15 – обговорення, запитання та відповіді.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадської ради при райдержадміністрації,  громадських об’єднань, професійних спілок, асоціацій роботодавців, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів.

Місце проведення: м. Козятин , площа Героїв Майдану, 20,  зала засідань Козятинської райдержадміністрації, 3-й поверх.

Відповідальний структурний підрозділ:  відділ організаційної роботи апарату райдержадміністрації.

Контактна особа: Павлюк  Валентина Леонідівна – начальник відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

Контактний телефон: (04342) 2-12-45.

Реєстрація учасників публічного звіту – до 9.00 год.  23 лютого 2018 року на електронній адресі: kazatin-rda@ukr.net