Зменшено кількість дозвільних документів при отриманні дозволу на користування водними ресурсами

22.05.2014

Почав діяти Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру». Відтак водокористувачам Вінниччини варто взяти до уваги наступний зміст ст. 49 Водного кодексу України.

Отримавши заяву про видачу дозволу на спеціальне водокористування, обласна державна адміністрація (безпосередньо – Департамент екології та природних ресурсів) протягом 5 календарних днів має надіслати копії документів до Басейного Управління річки Південного Бугу (у разі використання будь-якої води), Держгеонадра (у разі використання підземної води), МОЗ (у разі використання води з водних об’єктів, віднесених до категорії лікувальних).

Зазначені органи протягом 15 календарних днів надають свої висновок щодо можливості видачі дозволу на спецводокористування, які обов’язково враховуються при прийнятті рішення про видачу такого дозволу або відмову в його видачі.