Змагалися за Кубок юних олімпійців

19.06.2013

28 футбольних команд з міста та району боролися протягом трьох днів за Кубок юних олімпійців. Змагання проходило на стадіоні «Локомотив», з нагоди визначної події – 100-річчя олімпійського руху в Україні. Ініціатор та організатор проведення   - ветеран футболу Ігор Кусь, за підтримки Козятинської міської ради, Козятинської райдержадміністрації, голів територіальних громад району, фінансових партнерів: Дмитра Нікіфорова та голови громадської організації "Козятинська міська федерація дитячо-юнацького футболу" Геннадія Панчука.

Урочисте відкриття цього масового дійства відбувалося за участі голови райдержадміністрації Олексія Лавренюка, першого заступника голови міської ради Олександра Ломачука, директора Козятинського МВПУЗТ Андрія Стецюка, словацької делегації з м. Тренчин, члена організаційного комітету турніру Дмитра Ганчика. Головний суддя змагань Трончук Л.В., суддівство змагань: Синяк Володимир, Півень Олександр, Шеремет Олег.

- Бажаю вам, юні футболісти, спортивної наснаги і багато перемог у футбольних турнірах. Дякую вашим наставникам, які організовують такі заходи та опікуються молодими спортсменами. Такі спортивні заходи виховують у підростаючого покоління фізично-моральні людські риси, - сказав під час вітального слова голова райдержадміністрації Олексій Лавренюк. -  Влучного м’яча вам, дорогі діти, а що найголовніше – гарного настрою від участі у сьогоднішньому турнірі.

У турнірі приймали участь команди міських шкіл (11): ЗСШ №3 (викладач – Степанова Олександра Миколаївни), ЗСШ №4 (викладач - Кирилюк Георгій Володимирович), ЗСШ №5 (викладач - Віржанський Є.З., Шеремет О.М.), ліцею (викладач – Примак Олександр Михайлович), Козятинського МВПУЗТ (викладач – Трончук Леонід Васильович).

Серед команд молодшої вікової групи місця розподілилися так: І – Махаринці, ІІ - Самгородок, ІІІ – Іванківці. Середньої групи: І – Махаринці, ІІ – Самгородок, ІІІ – Глухівці, серед команд старшої вікової групи: І – Глухівці, ІІ – Ш. Гребля, ІІІ – Вівсяники. Серед збірних команд дівчат: І – Глухівці, ІІ – Самгородок, ІІІ – Йосипівка.

Кращими гравцями за номінаціями визначено: у молодшій групі – воротар Іванюта Олександр (Іванківці), півзахисник Бордюк Олександр (Махаринці), захисник  Піснюк Лідія (Махаринці), нападаючий Присяжнюк Олександр (Іванківці).

У старшій – воротар Порхун Олександр (Вівсяники), півзахисник Підопригора  Влад (Глухівці), захисник Галяновський Максим (Глухівці), нападаючий  Ковальчук Володимир (Ш. Гребля). У середній групі – воротар Зайцев Максим (Глухівці), півзахисник Мотуз Андрій  (Самгородок), захисник Гуменюк Віталій (Махаринці), нападаючий Остапюк Дмитро (Махаринці). Серед дівчат: півзахисник Соколовська Олена (Глухівці), півзахисник Моляревич Юлія (Махаринці), захисник Шевчук Лілія (Самгородок), нападаючий Новіцька Вікторія (Глухівці).

Переможці та призери були нагороджені кубками та грамотами. Кращі гравці отримали кубки та спортивні призи від обласного відділення НОК України.

З метою виконання ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, подібні турніри і надалі будуть мати підтримку районної та міської влади.