Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності!

06.03.2020

Шановні, дорогі наші жінки! Від імені Козятинської районної державної адміністрації прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та кохання – 8 Березня.

Здавна світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом берегині людського роду, домашнього вогнища та сімейного благополуччя. Впродовж свого життя жінка з гідністю та терпінням виконує нелегке покликання, поєднуючи роль турботливої мами, люблячої дружини та бабусі.

У наш час прекрасна половина людства бере активну участь у державному та політичному житті країни. Сумлінною повсякденною працею жінки виконують важливі завдання, працюють над утвердженням авторитету органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств та організацій. Висловлюю щиру подяку усім жінкам Козятинщини, які докладають максимальних зусиль для забезпечення життєдіяльності району у різних галузях.

Особлива вдячність жінкам-волонтерам та медикам, які зараз на сході України героїчно відстоюють суверенітет та територіальну цілісність кордонів нашої держави!

Бажаю вам, дорогі жінки, любові від ваших чоловіків та дітей, родинного затишку, достатку та взаєморозуміння у ваших родинах!

Нехай у кожному жіночому серці ніколи не згасає вогник кохання, надії, позитивного настрою та душевної гармонії.

Нехай ваше життя буде сповнене яскравими враженнями та реалізованими мріями!

З повагою,

Заступник голови райдержадміністрації                               Ігор Булавський