Журналістів Козятинщини привітали з професійним святом - Днем журналіста

07.06.2019

Це свято щороку відзначається в Україні 6 червня – у день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році в Міжнародну федерацію журналістів.

День журналіста – це особливий день. Адже свобода слова, незалежна преса, достовірна інформація є головними атрибутами відкритого демократичного суспільства. Ці поняття мають велику цінність для кожного громадянина, що прагне жити вільно у вільній державі.

Сьогодні, голова райдержадміністрації Юрій Слабчук  привітав    представників засобів масової інформації Козятинського краю з нагоди Дня журналіста.

- На вас покладені надзвичайно відповідальні завдання щодо інформування суспільства. Ви не лише повідомляєте про події, що відбуваються в нашому районі, впливаєте на розвиток суспільних процесів, допомагаєте зрозуміти проблеми та труднощі сьогодення, - зазначив Юрій Олексійович, звертаючись до запрошених гостей.

Юрій Олексійович  побажав журналістам, щоб за будь-яких обставин вони залишалися чесними, відповідальними й високопрофесійними. Були завжди послідовними і пам’ятали про своє головне покликання – служити істині, утвердженню добра, злагоди і миру в суспільстві.

Після вітальних слів голова райдержадміністрації  вручив грамоти та подарунки винуватцям свята.