Життя прекрасне!

03.07.2013

Довгоочікуване дітворою літо у самому розпалі, а тому на часі гостро стоїть питання організації відпочинку, оздоровлення та змістовного дозвілля школярів. Напередодні Дня молоді 26 червня в оздоровчому таборі «Пролісок», с. Йосипівка фахівцями із соціальної роботи Козятинського РЦСССДМ – Максименко А. Л., Клімовою  Л. М., Бойко Н. С. було проведено групову роботу з дітьми на тему: «Права дітей», «ВІЛ і СНІД», «Здоровий спосіб життя». Діти мали можливість висловити свої думки, мрії, побажання у малюнках на асфальті.

Під час  проведення заходу панувала дружня атмосфера. Усі діти приймали активну участь у іграх, вікторинах, диспутах. Самі активні учасники отримали заохочувальні подарунки. Під час заходу розповсюджувались буклети,  пам’ятки,  плакати. Діти залишилися задоволені  і запрошували фахівців із соціальної роботи відвідати табір ще не раз. У вдячність юні художники зобразили символ соціальних служб під написом «Життя прекрасне».