Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

З турботою про кожного. На Козятинщині на передодні Дня Перемоги привітали ветеранів.

10.05.2019

День, що увійшов в історію, як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на планеті, в якій брали участь наші діди, прадіди, батьки та матері. День, який змушує нас згадати історію, замислитись над сьогоденням і майбутнім.

У Козятинському районі є люди, які брали безпосередню участь у бойових діях тієї далекої та жорсткої війни, які пройшли усі тяжкі випробування і попри все вижили. Вони живуть поряд з нами, зіштовхуються зі щоденними проблемами. На превеликий жаль, щороку безпосередніх учасників Другої світової стає все менше. Тож нині як ніколи особливо важливо приділяти цим людям, живим свідкам історії, увагу та піклування.

Протягом багатьох років завдяки ініціативі районного керівництва була започаткована чудова традиція – до свята вручати ветеранам матеріальну допомогу, святкові листівки та подарунки. Керівник апарату Козятинської райдержадміністрації Юрій Студоляк відвідав ветеранів Козятинщини і, щиро вітаючи з Днем перемоги, бажав міцного здоров’я та висловлював подяку за мужність, проявлену в тяжкі роки війни.

Ми дякуємо тим, хто в тяжких випробуваннях, на фронті і в тилу, не шкодуючи сил і самого життя отримав Велику Перемогу над нацизмом. Ваша сила духу, любов до Батьківщини, самовідданість і героїзм завжди будуть для нас прикладом

 


« Повернутись