Зеленими насадженнями обсаджують сміттєзвалища в Козятинському районі

12.10.2013

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 01.10.2013 року за № 298 «Про проведення загальнорайонної акції «День створення захисних насаджень навколо сміттєзвалищ» в 2013 році у Козятинському районі» 11-12 жовтня 2013 року на теренах Козятинщини відбулася дана акція.

Зусилля працівників відділів, управлінь, апарату райдержадміністрації, районної ради, сільських, селищних рад, учнівських та педагогічних колективів навчальних закладів Козятинщини та бюджетних закладів району були направлені на зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище сміттєзвалищ. З цією метою старанні руки учасників акції висадили близько 12 тис. саджанців різних порід  дерев(найбільше граба) навколо сміттєзвалищ.

- Успіхи можливі тоді, коли громада діє згуртовано і наполегливо, - зазначив очільник райдержадміністрації Олексій Лавренюк. -  Тож будьмо справжніми патріотами наших сіл і селищ, любімо свій Козятинський край, дбаймо про нього і спільними зусиллями нам під силу зробити наш район найчистішим та найохайнішим на Вінниччині.