Збереження житла дітей-сиріт на особливому контролі

14.06.2013

На виконання Указу Президента України В. Януковича  від 16.2.2011 р. №1163/2011 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні», в Козятинському районі 12-14 червня 2013 року службою у справах дітей РДА спільно з органами місцевого самоврядування (сільські, селищні ради), проведено інвентаризацію житлових приміщень, які належать на праві користування або на праві власності дітям – сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, та особам з їх числа.

14 червня згідно розпорядження голови Козятинської РДА проведено підсумкову нараду з питання збереження майна та житла зазначеної категорії дітей.

За даними інвентаризації в районі проживає : 18 дітей-сиріт, 65 дітей, позбавлених батьківського піклування; 74 особи, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.  На праві власності - 6 дітей та 2 особи, на праві користування – 76 дітей та 16 осіб з їх числа, на квартирному обліку перебуває 32 дитини, позбавленні батьківського піклування та особи з їх числа.

Під час розгляду даного питання, заступник голови Козятинської РДА, голова тимчасової інвентаризаційної комісії – А. А. Діденко в підтримку ініціатив Президента України В. Януковича акцентувала на важливості даного питання та зобов’язала сільських та селищних голів питання збереження житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, тримати на особливому контролі і постійно співпрацювати в цьому напрямку із службою у справах дітей.