Засідання комісії з питань надання соціальних послуг пенсіонерам

17.06.2013

З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича та конституційних прав громадян  похилого віку та інвалідів на соціальний захист у старості в управлінні соціального захисту населення Козятинської райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань надання соціальних послуг інвалідам, пенсіонерам.

Було розглянуто 13 заяв громадян щодо взяття їх на безоплатне соціальне обслуговування вдома територіальним центром Козятинського району. Вивчивши матеріали справ та розглянувши клопотання сільських рад, причини нездатності до самообслуговування та наявних сімейних обставин заявників, комісія вирішила взяти на соціальне обслуговування 9 громадян. Їм буде надана допомога по веденню домашнього господарства, придбанню та доставці продуктів харчування, промислових товарів, ліків, допомога  в сплаті комунальних платежів.