Запрошуємо всіх бажаючих на виставку «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921»

13.03.2018

До 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки, у фойє  (1-й поверх) Козятинського  міжрегіонального вищого професійно-технічного училища залізничного транспорту з 12 по 21 березня 2018 року відбудеться експонування виставки «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921», яка в цікавій та доступній формі розповідає про події Української революції 1917-1921 років.

Організатором та розробником виставки є Український інститут національної пам’яті.

Завдання виставки полягає у демонстрації перебігу Української революції, визрівання політичної еліти та суспільства від ідей автономії до повноцінної незалежності країни, а також до готовності захищати цю незалежність із зброєю в руках.

Виставка складається з 21 банеру та розповідає історії провідників революційного руху та детально висвітлює різні аспекти творення Української державності 1917-1921 років. Окрім того, у підготовці виставки використано більш ніж 250 унікальних документів та фотографій.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати дану експозицію.