Залучення дітей Козятинщини до занять фізичною культурою і спортом

18.06.2013

З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України В. Януковича щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя, в залі засідання райдержадміністрації відбулася нарада з тренерсько-викладацьким складом, інструкторами по спорту та вчителями фізичної культури району.

Обговорювалося проведення у Козятинському районі масових спортивних змагань з легкоатлетичного бігу, пляжного волейболу, турніру з футболу серед дітей, який присвячений Міжнародному олімпійському дню.  Змагання заплановано провести на спортивних базах селищ Глухівці і  Бродецьке, сіл: Махаринці, Самгородок, Непедівка, Д. Махаринці та КП ОДЗ «Пролісок» с. Йосипівки, а також у м. Козятині. Під час наради розглянуто питання щодо проведення фінальної частини ХХІ районних сільських спортивних ігор, які заплановано провести до Дня Незалежності (23-24 серпня) на оновленому стадіоні ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».

-  Спорт у сучасному суспільстві посідає особливе місце. Він робить наше життя багатше і   змістовніше, додає здоров'я, радість спілкування, сприяє фізичному та духовному розвитку, вчить співпереживати, - відмітив начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Валерій Швець. - Численні змагання зі спортивних ігор відіграє істотне значення в залученні до регулярних занять фізичною культурою і спортом дітей, підлітків і молоді.