Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт
Козятинська районна державна адміністрація
офіційний сайт

За отриманням безоплатної правової допомоги через Skype‬-зв’язок‬ звернулось 10 громадян

01.06.2018

31 травня в приміщенні Козятинської центральної районної бібліотеки відбувся черговий прийом громадян з надання безоплатної правової допомоги.

За отриманням безоплатної правової допомоги звернулось 3 особи, яким надано 3 консультації та роз'яснення чинного законодавства з наступних питань: перерахунок пенсії, перерозподіл майна між спадкоємцями, оформлення субсидії. За отриманням безоплатної правової допомоги через Skype-зв’язок звернулось 10 громадян, яким надано 14 консультацій на базі сільських бібліотек для жителів сіл Білопілля, Зозулинці, Йосипівка, Махнівка, Михайлин, Махаринці, Непедівка, Селище, Поличенці, Широка Гребля, Юріївка Козятинського району. 

Жителі територіальних громад отримали правові консультації щодо надання відпустки учаснику АТО, розподіл спадку, оформлення майна, допомога у написанні заяви учаснику АТО, педагогічний та бібліотечний стаж, реєстрація місця проживання, оформлення заповіту, договору дарування земельної ділянки, процедура визнання права власності на земельну ділянку за набувальною давністю, оформлення субсидії як власнику майна та оформлення права власності на будинок, який куплений неофіційно, стягнення аліментів, розірвання шлюбу, оформлення субсидії безробітньому та інші. 
Правову допомогу надавали працівники Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Марина Кобернюк та начальник відділу правової інформації та консультацій Віта Мамчур.


« Повернутись