За обміном досвіду до колег

22.10.2013

В райдержадміністрації започатковано новий формат проведення виїзних нарад з практики поліпшення матеріально-технічного забезпечення закладів соціальної сфери.

Тепер у сільських, селищних голів, завідуючих ФАПів та АЗПСМ є можливість не тільки поспілкуватися зі своїми колегами, а й побачити їх на робочому місці, ознайомитися з обсягом робіт по зміцненню матеріально – технічної бази соціальної сфери.

Перше виїзне засідання, яке проводив голова райдержадміністрації Олексій Лавренюк, відбулося на минулому тижні. Голови територіальних громад району зі своїми медпрацівниками здійснили об’їзд Самгородоцької зони.

Окрім ФАпів та амбулаторій, учасники наради побували в школах, дитячих садочках, бібліотеках, клубах.

Представників громад вразив обсяг виконаних робіт їхніми колегами. Сільські медичні заклади, які десятиліттями не бачили капітальних ремонтів тепер не поступаються районним лікарням.

Мовою цифр:

ФАП с. Журбинці. Заплановано: заміна вікон, облаштування санвузла, ремонт фасаду. На загальну суму 8 тис. грн. Освоєно 25881 грн., із них кошти інвесторів – 24,5 тис. грн. Кошти Центру ПМСД – 1,3 тис. грн.

АЗПСМ с.  Дубові Махаринці. Заплановано: заміна вікон, дверей,  покриття підлоги, побудова водогону, каналізації, облаштування санвузла, встановлення бойлера, ремонт підлоги, встановлення паркану. На загальну суму 20,0 тис. грн. Освоєно 43,3 тис. грн. із них: кошти Центру ПМСД - 14,9 тис. грн., благодійників (соц. угоди)–28,5 тис. грн..

ФАП с. Блажіївка. Заплановано: заміна вікон, вхідних дверей, побудова водогону, облаштування санвузла, встановлення паркану. На загальну суму 15,0 тис. грн. Освоєно 29.4 тис. грн. із них: кошти Центру ПМСД - 13,0 тис. грн., благодійників  (соц. угоди)–– 29,4 тис. грн..

ФАП с. Зозуленці. Заплановано: заміна вікон, дверей, облаштування санвузла. На загальну суму 15,0 тис. грн. Освоєно 18,5 тис. грн. із них: кошти Центру ПМСД -7.6 тис. грн., благодійників (соц. угоди – 10.8 тис. грн.).

ФАП с. Сошанське. Заплановано: заміна вікон, дверей, ремонт підлоги, облаштування санвузла. На загальну суму 13,0 тис. грн. Освоєно – 36,1 тис. грн. із них: кошти Центру ПМСД -186 тис. грн., благодійні – 17,5 тис. грн..

АЗПСМ с. Самгородок. Заплановано:  оптимізація системи опалення, заміна глибинного насоса артскважини, заміна покриття підлоги. Ремонт даху. На загальну суму 20 тис. грн. Освоєно 50 тис. грн. із них: кошти Центру – 28.9 тис. грн., спонсорські–21, 2 тис. грн..

ФАП с. Вівсяники. Заплановано: встановити тротуарну плитку, облаштувати санвузол, ремонт покрівлі, стелі, стін, заміна вікон, дверей. На загальну суму 8 тис. грн. Освоєно 28,7 тис. грн. із них: кошти Центру – 8,1 тис. грн., благодійницькі – 10,5 грн., субвенція сільської ради - 5 тис. грн..

ФАП с. Збараж. Заплановано: заміна вікон, дверей, ремонт фронтона, облаштування санвузла. На загальну суму 16 тис. грн. Освоєно 76,7 тис. грн.: кошти Центру – 1,7 тис. грн., благодійницькі – 75 тис. грн.

ФАП с. Михайлин.  Заплановано: облаштування санвузла, поточний ремонт. На загальну суму 2,0 тис. грн. Освоєно 11.0 тис. грн. із них: кошти Центру – 10,0 тис. грн., благодійницькі – 1,0 тис. грн..

ФАП с. Широка Гребля. Заплановано: заміна вікон, забезпечення гарячого водопостачання. На загальну суму 7 тис. грн. Освоєно – 13,1 тис. грн. із них: кошти центру – 7 тис. грн., благодійницькі – 6,1 тис. грн.

АЗПСМ с. Йосипівка. Заплановано: покриття підлоги 80 кв. м., заміна вікон, облаштування стоматологічного кабінету, встановлення паркану. На загальну суму 18 тис. грн. Освоєно 53,2 тис. грн. із них: місцевий бюджет – 14,4 тис. грн., благодійницькі – 38,8 тис. грн.

ФАП с. Миколаївка. Заплановано: будівництво водогону, каналізації, облаштування санвузла, заміна покриття підлоги.  На загальну суму 10 тис. грн. Освоєно – 38.6 тис. грн. із них: кошти Центру  – 26,1 тис. грн., спонсори – 12,5 тис. грн..

ФАП с. Флоріанівка. Заплановано: заміна вікон, дверей, ремонт підлоги, облаштування санвузла. На загальну суму 14 тис. грн. Освоєно 23,5 тис. грн., із них: кошти Центру 4,6 тис. грн., інші видатки  - 18,9 тис. грн..

ФАП с. Прушанка.  Заплановано: облаштування санвузла, поточний ремонт, заміна вікон, дверей, ремонт підлоги. На загальну суму 10 тис. грн. Освоєно 37, 4 тис. грн. із них: місцевий бюджет – 6,8 тис. грн., інші видатки  – 30,6 тис. грн.

АЗПСМ с. Кордишівка. Заплановано:  заміна дверей, встановлення паркану, облаштування площадки тротуарною плиткою, забезпечення гарячим водопостачанням. На загальну суму 15 тис. грн. Освоєно – 43,3 тис. грн. із них: місцевий бюджет – 17,3 тис. грн., спонсорські – 26 тис. грн..

ФП с. Красне.  Заплановано: поточний ремонт, заміна вікон, дверей. На загальну суму 10 тис. грн. Освоєно  26 тис. грн. із них: місцевий бюджет – 1 тис. грн.; інші видатки – 25 тис. грн..

Великий обсяг робіт виконано і в навчальних закладах району, дитячих садочках, бібліотеках.

Учасники наради були одностайні в своїй думці, що такі виїзди необхідні. Окрім спілкування з колегами, кожен від побаченого запозичив щось собі, отримав стимул зробити краще.