За «круглим столом» обговорювали питання надання соціальних послуг

29.10.2013

На виконання соціальних ініціатив Президента України В. Ф. Януковича в гендерному центрі Козятинського міськрайонного центру зайнятості відбувся «круглий стіл» на тему: «Головні пріоритети соціальної політики держави, зокрема, щодо зайнятості населення».

В засіданні взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Джус І. В.,  директор центру зайнятості Бокал  В. О., начальник районної служби сім’ї та молоді Гасюк І. В., начальник управління праці та соціального захисту міської ради Лівшиць І. Й., начальник Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Піскун О. М., начальник фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Сагайда В. М., заступник начальника управління соціального захисту РДА Ольбішевська  І. С., заступник начальника Пенсійного фонду Терещук Т. М. та заступник директора центру зайнятості Колесник В. П.

На засіданні круглого столу обговорювались питання надання соціальних послуг різним верствам населення: безробітним, малозабезпеченим, пенсіонерам, інвалідам, зайнятим трудовою діяльністю особам. Піднімались питання більш тісної співпраці між вищевказаними структурами щодо підвищення якості надання соціальних послуг, їх адресності. Акцентували присутні на тому, щоб надавати такі послуги тим людям, які найбільше їх потребують.

Будь-яка людина в суспільстві має почувати себе захищеною і впевненою у завтрашньому дні. Для цього вона має працевлаштуватися, отримувати заробітну плату  - це є гарантом отримання в майбутньому пенсії.

-  Одним із пріоритетів держави – є надання соціального захисту найвразливішим категоріям громадян: малозабезпеченим, інвалідам, багатодітним сім’ям, одиноким матерям, ветеранам війни та праці, - зазначив заступник голови райдержадміністрації Ігор Джус.