З 18 березня 2020 року заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом

18.03.2020
На виконання протоколу №8 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16 березня 2020 року «Про затвердження на території області карантину» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» управління розвитку транспорту обласної державної адміністрації інформує про проведення наступних заходів:
1. Заборонити з 12.00 години 18 березня 2020 року до скасування такої заборони регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському та внутрішньообласному і міжобласному сполученні.
2. Заборонити з 18 березня 2020 року до скасування такої заборони заїзд на територію автостанцій автобусів які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському та внутрішньообласному і міжобласному сполученні та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.
3. Заборонити з 18 березня 2020 року перевезення пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішнього сполучення ( при міському, міському, регіональному та дальньому).
Управління розвитку транспорту Вінницької ОДА