Юристи сьогодні відзначають професійне свято

08.10.2019

Саме юристи, покликані суспільством для вирішення внутрішніх і зовнішніх взаємин, щоденно стикаючись з найрізноманітнішими проблемами, твердо стоять на позиціях підвищення правової культури українських громадян різних верств населення.

Сьогодні, 8 жовтня Україна відзначає День юриста, тож з нагоди професійного свята заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, заступник голови райради Анатолій Задорожнюк, секретар міської ради Костянтин Марченко, керуючий справами виконкому міськради Сергій Заїчко завітали до місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Ігор Булавський звернувся до присутніх у залі зі словами «Бути юристом - велика честь і величезна відповідальність, адже забезпечення прав та свобод кожного громадянина, зростання правової допомоги, беззаперечно, залежать саме від вас! В день професійного свята, сердечно вітаю вас і зичу міцного здоров'я, радості, добра, хай чисте сумління і власна гідність супроводжують вас на професійному шляху, а тепло, щирість, віра і любов — у родинному житті».

За сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток і зміцнення системи безоплатної правової допомоги та з нагоди Дня юриста грамотами та пам’ятними подарунками від Козятинської  районної державної адміністрації та районної ради нагороджено:

Максимчук Валентину Федорівну – заступника начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Бондарчук Аліну Миколаївну – головного спеціаліста відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.