«Є люди, що їх можна слухати, є люди яких не можна слухати, і люди, яких не можна не слухати».

09.11.2020

9 листопада, відзначається День української писемності та мови. Це свято було запроваджено на честь Нестора Літописця, послідовника творців слов’янської  писемності Кирила і Мефодія, указом президента від 1997 року.

На честь цього свята в Україні було запроваджено наймасовіший флешмоб, а саме - радіодиктант національної єдності, який в цьому році є ювілейним – 20-м за рахунком.

Ця традиційна щорічна загальнонаціональна акція, збирає тисячі прихильників, метою якої є – єднання навколо рідної мови.

До заходів, присвячених вшануванню української культурної та мовної спадщини, приєдналися і працівники Козятинського відділу пробації: фахівець 1 категорії Михайло Дейнека, старший інспектор відділу майор внутрішньої служби – Ірина Охримовська та старший інспектор відділу майор внутрішньої служби – Ірина Сьомкіна.

Мова є безцінним скарбом народу, найголовнішим літописом його життя. Лише повага та бережливе ставлення до мовної культури може гарантувати нам незалежність думки, вироблення етичних норм та високий рівень суспільного поводження.