Як будемо відзначати День медичного працівника - йшлося на сьогоднішньому засіданні організаційного комітету

03.06.2019

Сьогодні 3 червня 2019 року відбулось засідання організаційного комітету по відзначенню Дня медичного працівника, в якому взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, голова районної ради Віктор Слободянюк, Козятинський міський голова Олександр Пузир та керівники медичних закладів району та міста.
Були обговорені питання організації святкового концерту, відзначення кращих працівників медичної галузі Козятинщини.
Професійне свято працівників галузі охорони здоров'я України відзначається щорічно у третю неділю червня тому за пропозицією представників медичних закладів, святкові заходи заплановано провести 14 червня о 14 годині у залі Козятинського міжрегіонального вищого професійно-технічного училища залізничного транспорту .