20.11.2020

21 листопада українці вшановують патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го і восени-взимку 2013-2014 років захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір. Цей день Указом Президента визначено Днем Гідності та Свободи.

Вшанували пам’ять тих, хто зробив свій внесок у Помаранчеву революцію та Революцію Гідності та поклав своє життя на захист України представники влади Козятинщини.

Вони вклонилися героям Небесної Сотні та всім українським захисникам, які у різні роки боролися за незалежність нашої держави. І всім тим, хто своєю жертовністю показав щире прагнення жити у вільній і суверенній державі.

Захід відбувся з дотриманням карантинних обмежень.