Впровадження у Козятинському районі соціальних ініціатив Президента України

23.10.2013

Під час виїзного засідання голова райдержадміністрації Олексій Лавренюк піднімав питання доступного житла. Зокрема керівник району наголосив сільським, селищним головам, що з метою впровадження у Козятинському районі соціальних ініціатив Президента України «Доступне житло» і виконання завдань, визначених дорученнями голови облдержадміністрації, 17 вересня рішенням міжвідомчої комісії Мінрегіону України житловий комплекс на 65 квартир «Цитадель», що розташований по пров. Лікарняному,10 в м. Козятин включено до Переліку об’єктів житлового будівництва, що введені в експлуатацію, на добудову (будівництво) яких, або придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти в рамках реалізації програми здешевлення вартості іпотечних кредитів відповідно до постанови КМУ від 25.04.2012 року №343 «Про затвердження Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов». Для забезпечення сільського населення доступним житлом більш актуальним є отримання кредитів через обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву в рамках програми «Власний дім». На зазначені заходи в районному бюджеті на 2013 рік також заплановані кошти в розмірі 100 тис. грн. Ці кошти вже розподілені між забудовниками в селах Вівсяники, Білопілля і Велике, Вернигородоцької сільської ради.