Вітали представників найблагороднішої галузі Козятинщини

14.06.2013

В Козятинському районі відбулися урочистості з нагоди  з Дня медичного працівника.  В святковий день 13 червня медиків традиційно вітали очільники району та міста, відзначали кращих  представників галузі грамотами РДА, районної та міської ради за благородну справу та сумлінну працю. Дякували медикам, які поклали своє життя на вівтар служіння людям.

- Так сталось, що цього року ми вітаємо вас напередодні професійного свята - в день Вознесіння Господнього і це дуже символічно, адже люди вперше знайомились і починали вірити в Ісуса Христа як в неперевершеного лікаря, - звернувся до медпрацівників голова райдержадміністрації Олексій Лавренюк. - Тому вас можна називати єдиними фахівцями, які мають богообрану професію.

Мабуть жодна галузь в країні не здійснила сьогодні стільки сміливих кроків на шляху реформування і наближення до потреб людей. Модернізація сфери охорони здоров’я визначена Президентом України пріоритетом у Програмі економічних реформ на 2010 – 2014 роки та щорічними Національними планами дій з її впровадження.

-  Не можу не сказати сьогодні про людей, які віддають в ім’я здоров’я і спасіння інших частинку себе не лише в переносному, але й в прямому розумінні цього слова, - сказав під час виступу голова райдержадміністрації Олексій Лавренюк. - Це наші донори, люди, без чиєї допомоги просто не існувала б невідкладна медицина. Краплинки їхньої крові – це безцінний дар життя тисячам і тисячам пацієнтів.Низький уклін вам від усіх одужуючих і лікарів, які розуміють ваш внесок, як ніхто інший.

Окремі слова шани  до ветеранів ветеранам медичної галузі, сільським лікарям, які вдень і вночі, будні і свята рятують людські життя прозвучали у вітальному слові заступника голови райдержадміністрації Аліни Діденко.

Про створення гарного настрою винуватцям свята потурбувалися аматори районної сцени. До їхньої уваги були представлені чудові вокальні та хореографічні номери.