Шановні відвідувачі сайту Козятинської РДА! Сайт працює в тестовому режимі. Актуалізація даних займає певний час. Приносимо свої вибачення за незручності

«Відповідальність починається з мене»

12.04.2018

10 квітня, на черговому засіданні молодіжного об’єднання активної молоді району «Лідер», що діє при позашкільному навчально – виховному центрі, обговорювали питання організації та проведення заходів в рамках реалізації всеукраїнської інформаційно – профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

З метою, завданнями та цілями Акції присутніх ознайомила головний спеціаліст сектору молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Шклярська, яка закликала молодь бути активними і долучати до організації та проведення заходів, обіцяючи при цьому всебічну підтримку та допомогу.

Основні завдання всеукраїнської інформаційно – профілактичної акції «Відповідальність починається з мене»:

- виховання активної соціально-відповідальної молоді, якій не байдуже майбутнє України та свого села чи селища:

- формування відповідального ставлення молоді до свого здоров’я та пропагування здорового способу життя;

-  залучення молоді до занять активними видами спорту та заходів, спрямованих на фізичний та духовний розвиток особистості;

-  підвищення рівня поінформованості підлітків та їх батьків про неприпустимість вживання алкогольних напоїв, особливо до досягнення ними повноліття;

-  попередження випадків реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім;

-  попередження випадків вживання алкогольних напоїв особами, які не досягли 18 років;

-  попередження випадків керування транспортом в нетверезому стані;

- формування активного та не байдужого ставлення до навколишнього середовища, чистоту та охайність  власного населеного пункту.

Координатором Акції «Відповідальність починається з мене» у районі - є зразкова учениця Козятинського ЗНВК I-III № 9 Анастасія Гаєвська.